Подаруй книгу

У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали та можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Долучайтесь до постійнодіючої благодійної акції "Подаруй книгу". Можливо, саме Ваша книга  стане у нагоді нашим читачам, а бібліотека урізноманітнить свій фонд цікавим сучасним виданням.

 

Благодійна акція СумДУСумський державний університет продовжує гарну традицію співпраці із закладами вищої освіти, які були переміщені з окупованих територій. Торік понад 200 примірників навчальної та наукової літератури було відправлено Донецькому юридичному інституту, який зараз здійснює освітню діяльність у м. Кривий Ріг.

Цього разу університет взяв участь у благодійній акції "Добро множить добро" на підтримку Луганського національного аграрного університету.

Подаруй бібліотеці книгуДо Всеукраїнського дня бібліотек Бібліотека СумДУ розпочала акцію "Подаруй бібліотеці книгу". Це добровільна ініціатива, направлена на підвищення інтересу і доступу до книг. Мета заходу – надихнути людей подарувати книгу бібліотеці та дати змогу іншим читачам познайомитися з вашими вподобаннями.

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники, словники, художня література чи книги іноземними мовами, які вам вже не потрібні, вони знайдуть свого читача у бібліотеці.

Подарунок для бібліотекиНа початку 2020 року у дарунок від компанії PortaOne Бібліотека СумДУ отримала сучасні книги з ІТ, які допоможуть студентам і викладачам освоїти найбільш затребувані мови програмування, ознайомитися з універсальними правилами архітектури програмного забезпечення, дослідити теорію систем баз даних. Переглянути видання Ви можете у читальному залі ЦБ (БІЦ-305).

Книги для переміщених університетівБібліотека Сумського державного університету долучилась до благодійної акції на підтримку переміщених з окупованих територій вищих навчальних закладів. До бібліотеки Донецького юридичного інституту, який п’ятий рік поспіль здійснює освітню та наукову діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області та у м. Маріуполь Донецької області, було передано понад 200 примірників навчальної та наукової літератури з економічних, гуманітарних та природничих галузей знань.

 

Подаруй дитині книгуНа жаль, у світі ще є дітки без батьківської турботи, любові та тепла рідної оселі. Разом ми маємо змогу зробити їх трішечки щасливішими, подарувавши свою турботу та цікаві історії в книжках.

У 2018 р. за участі співробітників та викладачів СумДУ бібліотекою було зібрано та передано книги вихованцям Сумського дитячого будинку ім. С.П. Супруна.

Подаруй бібліотеці сучасну книгуЗапрошуємо видавництва, організації, авторів та співробітників, студентів та просто небайдужих громадян поділитися книгами з нашими читачами. Подаровані Вами книжки стануть відчутним джерелом поповнення фонду бібліотеки.

Ми вдячні ВСІМ, хто долучився до акції!

З Вашою допомогою бібліотека СумДУ отримала за останні 3 роки отримала понад 1 тис. книг.

Видання приймаються у відділах обслуговування Бібліотеки СумДУ. 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua