Доступ до бази Case Files Collection

З 21 вересня 2020 року Сумський державний університет отримав доступ до бази Case Files Collection, що входить до складу інформаційного ресурсу Access Medicine від американської компанії McGraw Hill. Доступ триватиме до 21 жовтня 2020 року. 

Ресурс буде корисним:

 • для студентів, аспірантів, науковців та практикуючих лікарів

можливість вивчати фундаментальну та клінічну медицину в контексті реальних історій хвороб пацієнтів

 • для викладачів

можливість використовувати матеріали для дистанційного навчання як для проведення лекцій, так і для перевірки знань.

Case Files Collection - це колекція кейсів в інтерактивному форматі з фундаментальної та клінічної медицини:

 • анатомії
 • біохімії
 • мікробіології
 • нейрохірургії та неврології
 • патофізіології та патоморфології
 • фармакології
 • фізіології
 • анестезіології та екстреної медичної допомоги
 • сімейної медицини
 • акушерства та гінекології
 • ортопедії
 • педіатрії
 • психіатрії
 • хірургії
 • кардіології
 • геріатрії
 • медичної етики

Кожен випадок колекції містить перелік питань з правильними відповідями та повними роз'ясненнями для діагностики; рекомендації для лікування; питання для перевірки власного рівня знань.

База постійно оновлюється.

Для забезпечення кращого використання всіх можливостей Case Files Collection рекомендується створити власний аккаунт MyAccess у профілі Сумського державного університету.

 

Умови доступу до ресурсу: локальна мережа університету або віддалено.

Контакти для отримання віддаленого доступу, консультацій та практичної допомоги по роботі з ресурсом:

Дудченко Наталія Миколаївна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Крицька Ольга Василівна

+38 (066) 70-13-819

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Доступ до ресурсів EBSCOhost

З 21 вересня 2020 р. Сумський державний університет отримав тріал доступ до ресурсів Humanities Source UltimateSociology Source Ultimate та Applied Sciences and Technology Source Ultimate платформи EBSCOhost, який триватиме до 20 листопада 2020 р.

 

Умови доступу: локальна мережа університету та віддалено.

Для отримання логіну та паролю для віддаленого доступу звертайтеся на електронну пошту

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Humanities Source Ultimate — повнотекстова база даних, що охоплює літературні, наукові та творчі думки з гуманітарних наук.

Ресурс містить:

 • статті, інтерв’ю, некрологи
 • огляди книг, оригінальні художні твори, огляди балетів, танцювальних програм, кінофільмів, мюзиклів, опер.

Предметна галузь досліджень: археологія, краєзнавство, мистецтво, класичні студії, комунікації, танці, кіно, фольклор, гендерні дослідження, історія, журналістика, лінгвістика, літературознавство і соціальна критика, література, музика, сценічне мистецтво, філософія, релігія та теологія.

 

Sociology Source Ultimate — міжнародна база даних соціологічних досліджень, що забезпечує доступ до повнотекстових рецензованих журналів.

Ресурс також містить:

 • монографії
 • тези доповідей 

Предметна галузь досліджень: гендерні дослідження, кримінальне правосуддя, соціальна психологія, расові дослідження, релігія та соціальна робота.

 

Applied Sciences and Technology Source Ultimate — міжнародна база даних, що надає доступ до повнотекстових рецензованих журналів із STEM-дисциплін (Science, Technology, Engineering and Mathematics).

Предметна галузь досліджень: штучний інтелект, прикладна математика, гідропоніка, інформатика, хімічна інженерія, енергетичні ресурси та робототехніка, нові технології.

 

Coursera for Campus

26 березня Сумський державний університет приєднався до програми Coursera for Campus, яка надає безкоштовний доступ до понад 3800 курсів від провідних університетів та компаній світу. Зареєструватись на необмежену кількість курсів можуть усі викладачі, студенти та співробітники СумДУ до 30 вересня 2020 року, а завершити курси до 30 листопада 2020 р.

Для участі у програмі:

 1. Напишіть лист на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 2. У листі зазначте Ваші ПІБ, актуальну електронну адресу (на цю адресу буде надіслано лист для завершення реєстрації), найменування структурного підрозділу, факультет, кафедру, групу (для студентів), роль (студент, викладач, співробітник).
 3. Інститути / факультети, кафедри можуть призначити Адміністраторів підрозділів для моніторингу діяльності користувачів. 

Інструкція користувача.

За консультаціями звертайтеся на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у чат на сайті бібліотеки http://library.sumdu.edu.ua.

З 30 січня 2020 року — доступ до онлайн-сервісу Grammarly з перевірки текстів англійською мовою на основі штучного інтелекту. Сервіс підвищує якість письмового спілкування, пропонуючи рекомендації щодо правильності написання тексту.

Доступ до ресурсу можливий як з локальній мережі університету, так і віддалено.

Щодо віддаленого доступу до ресурсу звертайтеся на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Архів ресурсів тестового доступу

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua