Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів – освітній серіал є оглядовим у ньому ви дізнаєтесь, як користуватися сучасними інструментами digital-маркетингу для старту власного бізнесу. На прикладі проєкту двох стартаперів Андрія та Маргарити – ви побачите, для чого потрібно описувати цільову аудиторію, як створювати свій перший сайт без коду, налаштуєте систему отримання заявок, запустите 2 рекламні кампанії в Instagram та Google, а також навчитесь аналізувати отримані результати.

Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту – освітній серіал розкриває теми уроків фізкультури, які охоплюють присідання та випади, планку, віджимання, біг на одному місці, йогу, стрибки, прес, набивання м'яча та багато іншого. А ще ви дізнаєтесь, як смартфон може стати мінітренером.

Курс є спільним проєктом Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та ФК "Шахтар".

Серіал складається з 12 серій, тривалістю 3-6 хвилин.

Нові цифрові професії – освітній серіал розповідає про нові цифрові професії, зокрема: діджитал-маркетолог, SMM-спеціаліст, Front-end- та Back-end-розробник, QA (тестувальник програмного забезпечення), UI/UX-дизайнер, бізнес-аналітик, cybersecurity engineer, devOps engineer, product manager. Для пояснення особливостей роботи кожної професії фахівці запросили успішних практиків своєї справи та у форматі інтерв'ю школярки-ровесниці розпитали про все-все з перших вуст. 

Стрімкий розвиток технологій значно впливає не тільки на повсякденне життя, але й на вибір майбутньої професії. Кожен школяр мріє про успішну кар'єру, багато хто приглядається до нових, ще вільних ніш ринку праці. Вчителі і батьки не завжди можуть точно відповісти, що ж воно таке, той діджитал… А на які предмети звертати посилену увагу, які навички розвивати, як почати перші кроки в цифрових професіях та врешті — що кожна з них означає і як може проходити типовий день на такій посаді. Саме на ці та багато інших запитань будемо відповідати впродовж освітнього серіалу.

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Серіал складається з 9 серій, тривалістю 6-11 хвилин.

Підприємництво для школярів. Модуль 1. Ідея – освітній серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі, а також відповість на такі запитання: Як віднайти свою бізнес-ідею та перевірити її?
Як зробити так, щоб про твій продукт дізналися? Як знайти саме своїх клієнтів? Що таке маркетингова стратегія та SMM для бізнесу? Які є джерела фінансування бізнесу, крім власних коштів? Чи є ідеальний час для того, щоб стати підприємцем або підприємицею? З чого і коли варто починати? За підприємцями — майбутнє, а починати варто зі школи.
Разом з експертами — власниками бізнесу — глядачі серіалу пройдуть усі потрібні кроки для створення власної справи та переконаються, що бізнес — не обов’язково справа дорослих, головне бажання та цілеспрямованість.

Серіал складається з 6 серій, тривалістю 8-12 хвилин. 

Підприємництво для школярів. Модуль 2. Маркетинг – освітній серіал допоможе учням опановувати основи відкриття власної справи! Ми вже знаємо, що робити з бізнес-ідеєю, проаналізували болі й потреби свого клієнта, маємо начерки бізнес-плану. Але щоб створити унікальний та потрібний продукт, який будуть любити, треба розібратися з інструментами маркетингу.

Серіал складається з 9 серій, тривалістю 8-12 хвилин. 

Підприємництво для школярів. Модуль 3. Команда – освітній серіал наблизить відкриття власної справи! Допоможе обрати: започаткувати бізнес самостійно чи з партнером? Як створити команду та знайти однодумців? Як організувати процес роботи і систематизувати бізнес? Та як ефективно комунікувати в команді? Питання, які стосуються команди, часто є найважливішими для кожного початківця.

Серіал складається з 4 серій, тривалістю 8-12 хвилин. 

Підприємництво для школярів. Модуль 4. Фінанси та продажі – освітній серіал допоможе реалізувати всі ідеї та зробити бізнес прибутковим без розуміння фінансового складника просто неможливо, тому в цьому серіалі ми розглянемо: які є базові фінансові поняття? Як сформувати бюджет власної справи? Як скласти фінансову модель проєкту? Які є можливі моделі монетизації бізнесу? Як побудувати стратегію продажів та вибрати CRM-систему? Тож рухаймося далі — момент відкриття власної справи наближається з кожним новим модулем!

Серіал складається з 7 серій, тривалістю 10-16 хвилин. 

Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту та пошук інвесторів – освітній серіал допоможе розібратися що таке elevator Pitch та pitch deck; як зробити презентацію, за яку не соромно; як захопити своєю ідеєю будь-кого; де знайти потенційних партнерів, співробітників та інвесторів; які є варіанти фінансування власної справи; як узгодити співпрацю з інвестором; як будувати якісні ділові зв’язки.

Серіал складається з 6 серій, тривалістю 7-15 хвилин. Тож рухаймося далі до нових знань!

Підприємництво для школярів. Модуль 6. Юридичні аспекти – освітній серіал навчить правильно розпочинати бізнес. І це не лише про маркетинг та SMM. Юридичні аспекти організації власної справи — фундамент, від якого залежить міцність та потенційний успіх. Коли варто офіційно оформити бізнес, які документи потрібні та які етапи реєстрації власної справи потрібно пройти — відповідь на ці та інші питання знайдемо в цьому серіалі. 

Серіал складається з 4 серій, тривалістю 8-12 хвилин. Тож вперед — відкриття власної справи вже на фінальному етапі!

Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних – ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. 

Курс складається з 14 серій, тривалістю – 4-8 хвилин, завдяки яким кожен дізнається, як:
  • звільнитися від стресу та напруги;
  • допомогти дітям пережити негативні емоції;
  • навчитися працювати з негативними думками;
  • владнати непорозуміння з близькими;
  • пережити психологічну травму та горе.

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.

Про кібербулінг для підлітків – освітній серіал, про те як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.

Курс створений Міністерством цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Серіал складається з 4 серій, тривалістю 4-5 хвилин. 

Створення та розвиток ІТ-продуктів – освітній курс має на меті допомогти якомога більшій кількості людей зорієнтуватись у професіях та навчити створювати корисні та зручні застосунки для смартфонів. Курс відкритий для всіх, хто хоче познайомитися зі сферою IT.

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

  • Що таке продукт та продуктова компанія?
  • Які продукти є успішними?
  • Хто працює у продуктовій команді? Професії в IT
  • Чим займаються продакт-менеджери?
  • Як знайти ідею для свого продукту
  • Як ухвалювати та пріоритезувати рішення в ІТ?
  • Які метрики використовують в ІТ-продуктах?
  • Що таке маркетинг та навіщо він в ІТ-продуктах? Інструменти маркетингу.
  • Як поводяться користувачі IT-продуктів?
  • Як утримати аудиторію твого продукту?
  • Що таке дизайн ІТ-продуктів?
  • Які техспеціалісти працюють у продуктових командах?
  • Які мови програмування треба знати техспеціалістам?
  • Робота менеджера команди в IT.
  • Як запустити свій продукт? 
  • Лекції експертів.
  • 10 зустрічей з тімлідеркою.

 

Курс розробили ІТ-компанія Genesis, громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно із Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України. У партнерстві з Kyiv School of Economics та інвестиційним фондом Horizon Capital.

Штучний інтелект для школярів – освітній серіал, про те що таке штучний інтелект, як його використовують для розв’язання різноманітних задач, наприклад, у сферах захисту довкілля, медицини та мистецтва. Допоможе зрозуміти, які є найпоширеніші методи штучного інтелекту та як вони працюють, та як поглибити знання у сфері машинного навчання та опанувати професію пов’язану зі штучним інтелектом. Штучний інтелект вже давно більше ніж хайп. Ця технологія поступово автоматизує світ та вирішує глобальні виклики.

Ми щодня користуємося технологіями штучного інтелекту (ШІ), можливо, навіть не усвідомлюючи цього: в рекомендаціях на відеоплатформах, масках в соцмережах, роботах-пилосмоках, розумних помічниках та перекладачах.

Серіал складається з 15 серій, тривалістю 7-15 хвилин.

 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua