Дата публікації:
01 липня 2022
Кількість переглядів:
946
Поділитися:

Для вас ми підготували інформаційний дайджест,
у якому зібрали усі ресурси, до яких наразі маємо доступ.

БАЗИ ДАНИХ, ЩО ДОСТУПНІ ЗА ПІДТРИМКИ МОН УКРАЇНИ

 Scopus. Журнали, що індексуються цією базою даних, публікують новітні дослідження, світові огляди у різних галузях науки. До її складу входить більше 5000 міжнародних видавців. Налаштування віддаленого доступу.
 
 Web of Science. Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Налаштування віддаленого доступу.  

 ScienceDirect. Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier. У вільному доступі – колекція 2088 е-монографій 2019-2020 рр. Налаштування віддаленого доступу.

 Springer Nature. Найбільший у світі видавець академічних книг та найвпливовіших світових журналів у сфері відкритих досліджень. У доступі − близько 10 тис. е-книг 2017 р. видавництва. Колекцію книг можна переглянути також в e-каталозі бібліотеки СумДУ. Налаштування віддаленого доступу.
 
БАЗИ ТЕСТОВОГО ДОСТУПУ
 
 Research4Life. Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Налаштування віддаленого доступу.

 EBSCO. Компанія надає безкоштовний доступ до ресурсів клінічної інформації на платформі EBSCO. Це ресурси DynaMed, Nursing Reference Center Plus, Rehabilitation Reference Center та ресурси видавництва Thieme. Доступ за логіном/паролем.

 BMJ Publishing Group Ltd. Вільний доступ до онлайн-видання British Medical Journal, а саме до двох онлайн-ресурсів – BMJ Best Practice та BMJ Learning. Доступ за умов реєстрації.

  Elsevier Health. Академічна спільнота СумДУ отримала доступ до медичних ресурсів ClinicalKey (пропонує понад 1400 тематичних сторінок, присвячених клінічній інформації), Complete Anatomy (платформа 3D анатомії) та Osmosis (містить освітній відеоконтент). Налаштування віддаленого доступу.

 new! ACM (Association for Computing Machinery) Цифрова бібліотека ACM містить повнотекстову та бібліографічну наукову інформацію з обчислювальної техніки, інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, систем баз даних, аналітики даних, кібербезпеки, штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерних мереж та інших галузей.
 
 
Physioplus. Навчальна платформа для безперервного професійного розвитку фізичних терапевтів.
 
  UpToDate. платформа доказової медицини від компанії Wolters Kluwer.
 
НАВЧАЛЬНІ КУРСИ
 
 Ukraine Global FacultyЦе новий проект, в рамках якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії.
 
 Udemy. Міжнародна навчальна платформа з онлайн-курсами на різноманітну тематику. Для українських студентів доступні більше 12 500 найкращих освітніх курсів від провідних університетів світу.
 
 Навчальна платформа Coursera. Студенти та викладачі отримали безкоштовний доступ до понад 6 тис. онлайн курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифіката по завершенню. Доступ за умов реєстрації.

 Освітня платформа Emeritus. Академічна спільнота СумДУ має безоплатний доступ до курсів, програм і тренінгів більш ніж 50 кращих світових ЗВО. Доступ за умов реєстрації.

 Навчальна платформа Physioplus. Можливість проходження онлайн-курсів та отримання сертифікатів з визнаною на міжнародному рівні професійною акредитацією; покращення професійних знань із різних галузей фізичної терапії та ерготерапії. Умови доступу: за  індивідуальним логіном та паролем.
 
МІЖНАРОДНІ ІНІЦІАТИВИ БІБЛІОТЕК
 
 Відкриті освітні ресурси. Національна науково-технічна бібліотека Німеччини презентувала електронні навчальні та наукові ресурси з різних галузей знань та можливості їх використання українськими освітянами і вченими.

 Система міжбібліотечного абонементу RapidILL. Нашій академічній спільноті надано безкоштовний віддалений доступ до колекцій понад 500 провідних бібліотек світу. Якщо знадобиться стаття або розділ книги, замовте через сервіс RapidILL і отримайте протягом 24 годин. Умови доступу: за логіном/паролем.
 
 
Ми завжди з вами на зв'язку!
1 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua