Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Повернутися до списку

 

Bezumtsi

Дизайн системи адміністрування виборів : посібник / Х. Катт, Е. Елліс, М. Мейлі [та ін.] ; пер. Перекладацька агенція Розмай. – випр. і доп. – Міжнародний ін-т демократії та сприяння виборам, 2016. – 489 с.

В серії посібників МІДСВ увагу зосереджено на порівняльному аналізі, інформації та стандартах, що стосуються ряду демократичних інститутів та процесів. Посібники призначені передусім для урядовців, політиків, представників громадянського суспільства, а також практиків у відповідній сфері. Вони також можуть бути корисними для науковців, експертів з питань розбудови демократії та представників інших інституцій.
Міжнародний інститут демократії та сприяння виборам, 2014 Публікації МІДСВ не залежать від політичної кон’юнктури та національних інтересів. Думки, висловлені у цій публікації, можуть не співпадати з позицією МІДСВ, членів його Правління чи Ради. Мапа(-и), наведена(-і) в цій публікації, не відображують позицію Інституту стосовно правового статусу будь-якої території чи визнання ним будь-яких кордонів. Позиціонування на мапі або розмір будь-якої держави чи території не відображає політичних поглядів Інституту.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ