Лідер — роль, що потребує максимального контролю та розсудливості. А сучасна глобалізація, нестабільна економіка й загострення конкуренції вимагають від керівника ще більших зусиль. Що ж надає лідеру сил горіти своєю роботою та залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?

Автори книги Деніел Ґоулман, Енн Маккі та Річард Бояціс "Емоційний інтелект лідера» допоможуть тобі розібратися з відповідями на ці запитаннями. Експерти з емоційного інтелекту пояснюють, чому емоції, уміння розуміти і співпереживати допомагають, а не заважають лідеру керувати колективом. Вони також зосереджуються на тому, як розвинути навички емоційного лідерства в собі. Справжній лідер має надихати, пробуджувати ентузіазм, підтримувати в людях мотивацію і знаходити їхні найсильніші сторони.

Ти зацікавився, більш детально з цією та іншими книгами з емоційного інтелекту можна ознайомитися у читальному залі Центральної бібліотеки (БІЦ-305) або замовити їх на нічний абонемент.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua