Дата публікації:
15 липня 2021
Кількість переглядів:
393
Поділитися:

«У серці кожного з нас є місце на землі, де ми відчуваємо себе вдома. Багато століть сумська земля надихала на великі перемоги, надзвичайні досягнення, сильні слова, чарівну музику, яскраві фарби, нові відкриття і просто справжні людські вчинки. Варто лише один раз побачити, щоб назавжди полюбити Сумщину всім серцем».

Такими словами відкриває свої сторінки презентаційна книга «Сумщина – край, що чарує та надихає». Вона знайомить, нас, читачів, із рідним краєм, його мальовничою природою, багатовіковою історією, відомими постатями, а також відкриває сучасні реалії повсякденного життя. Але головна родзинка цього чудового видання – світлини. Це щось неймовірне – 100% серед них ми побачимо знайомі місця та обличчя. Та більш дивовижний ефект створюють фото місць, які ми ще не бачили та, навіть, не підозрювали про їх існування здавалося б поруч. Наш край, рідна Сумщина, має ще багато невідкритих перлин, які завжди готова показати, які насправді лежать на долоні. Варто лише простягнути руку, зібрати наплічник, взяти з собою гарний настрій, друзів і відправитись у подорож!

Сьогодні середина літа. Так, так! Саме сьогодні літо-літечко, а з ним час відпусток та канікул перетинають певний екватор та йдуть на зустріч осені. Дехто з вас вже відпочив та відвідав нові чи рідні серцю місця Сумщини. Проте інші ще тільки планують свої майбутні подорожі. Пропонуємо об’єднатися й показати наш край у своїх авторських (впевнені, просто фантастичних!) світлинах. Таким чином ми поглянемо на рідні краєвиди з різних і несподіваних боків та дізнаємось про чудові локації, які обов’язково варто відвідати. Тож беріть за путівник в читальному залі книгу «Сумщина – край, що чарує та надихає», відвідуйте вподобані локації, відкривайте нові та обов’язково діліться своїми емоціями та світлинами під постами у соцмережах (InstagramFacebookTelegram) Бібліотеки СумДУ!

Дізнатися більше про цікаві пам’ятки історії та культури Сумського регіону і їх локацію можна також у нашій попередній публікації тут.

Бажаємо море захопливих знайомств, вражень та нових відкриттів знайомої-незнайомої Сумщини!

 

 

0 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua