Дата публікації:
04 жовтня 2021
Кількість переглядів:
161
Поділитися:

Витончені та яскраві гончарні вироби, неповторні ляльки-мотанки, неймовірної краси витинанки, чудові дерев’яні скульптури і картини – і це лише невелика частина колекції майстрів «Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва», яка представлена в бібліотеці Сумського державного університету.

На виставці експонується близько п’ятдесяти творів. Автори робіт – професійні художники та мистецтвознавці, які займаються різними видами і жанрами народної творчості: кролевецьке перебірне ткацтво, гончарство, різьблення по дереву, вишивка, моделювання елементів одягу на основі народних традицій, писанкарство, плетіння з соломи і лози, витинанка, вибійка, народний живопис, скульптура, вироби з бісеру, ткання крайок та серветок тощо.

Народне мистецтво віками набувало досконалості, закінчених форм, виробляючи самобутній стиль, бездоганний своєю внутрішньою завершеністю. Воно органічно увійшло в життя народу, зв'язане з його кожноденним побутом.

Ви не зможете залишитись байдужим, оглядаючи ці самобутні красиві речі й вироби, які вражають невичерпною вигадливістю, глибоким оптимізмом, всеперемагаючою щирістю!

Виставка триватиме до 15 листопада 2021 року в Літературній вітальні бібліотеки СумДУ (БІЦ-204).

Запрошуємо всіх на відкриття виставки, що відбудеться 6 жовтня о 15-00 у Літературній вітальні бібліотеки.

Вхід вільний.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua