Поділитися:
Дата події: 2022-06-01
Час події: 15-00
Цільова аудиторія: Викладачі / Науковці, Співробітники, Студенти
Місце проведення: Online
Тематика: Міжнародна діяльність, Навчання, Наука, Професійний розвиток
Локація: Zoom
Мітка анонсу: -
Детальніше:

 

 Виклики впровадження діючих проєктів Еразмус+: розвиток потенціалу вищої освіти та інших проєктів співпраці на період воєнного стану в Україні
 
Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) взяти участь у вебінарі «Виклики впровадження діючих проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти та інших проєктів співпраці на період воєнного стану в Україні».
 

Програма заходу:

  • 15:00 - 17:00: зустріч з командами діючих проєктів Еразмус+ CBHE та інших проєктів співпраці з України: виступи НЕО в Україні, МОН України та виконавців проєктів СВНЕ (українською мовою)
  • 17:00 - 18:00 - зустріч HEO України з координаторами проєктів та командами CBHE (англійською мовою)

Мова вебінару: українська, англійська (переклад не забезпечується).

Реєстрація обов'язковаФорма для участі відкрита до 15:00 1 червня 2022 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 1 червня 2022 р.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До зустрічі онлайн! Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

 
Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Міністерство освіти і науки України.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua