Дата публікації:
15 листопада 2021
Кількість переглядів:
153
Поділитися:

Наталія Клименко, Павло Мельник-Крисаченко випустили у велике й цікаве плавання своє творіння - «Українська легко!».

Це міні-довідник, який має бути у колекції кожного, хто хоче спілкуватися українською та вирішив позбутися суржику і вдосконалити своє володіння мовою.

Це унікальна книга-підручник, в якій наочно і влучно показані найпопулярніші неправильні мовні конструкції, що часто використовують ті, хто вивчає або тільки почали користуватися українською.

 

І хоча вона адресована учням шкіл, студентам-філологам та населенню, на території проживання якого домінує білінгвізм або полілінгвізм, книга також буде до вподоби широкому колу дорослих і дітей завдяки чудовим ілюстраціям та нетривіальний подачі матеріалу. Саме вони допоможуть запам'ятати і надовго закарбувати в пам'яті всі правила.

Трошки про ідею та реалізацію. Книгу «Українська легко!» створено спільно з інтернет-ресурсом і проєктом "Мова – ДНК нації". У ній за допомогою інфографіки показані правила та складні випадки вживання слів в українській мові.  Українська без суржику, русизмів і кальок – все тут. Підручник створений відповідно до програми «Українська мова», яка викладається у середніх школах України. Він носить базовий характер, у якому розглядаються основні розділи сучасної української мови, подані не в нудному, сухому вигляді, а в доступній і цікавій формі.

Книга поділяється на сім розділів:

  1.   Антисуржик
  2.   Наголос
  3.   Пароніми, омоніми
  4.   Синоніми
  5.   Правопис
  6.   Фразеологізми
  7.   Цікавинки

Читайте, навчайтесь, вдосконалюйтесь! Ви будете просто в захваті, наскільки сильно українська мова може зацікавити.

«Українська легко!» допоможе зрозуміти, що в повсякденному житті ми припускаємо безліч непомітних мовних помилок, та навчить правильній прекрасній сучасній українській вимові й правопису.

Прагнення вдосконалити володіння рідною мовою є проявом не абиякого патріотизму, самосвідомості і ця книга з легкістю допоможе вам у цій гарній справі.

 

Створено з використанням матеріалів Yakaboo.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua