Дата події: 2021-07-30
Час події: 14-00
Локація: Онлайн
Мітка анонсу: Досліднику
Цифрова грамотність і громадянська освітаПандемія COVID-19 перевела життя багатьох людей в онлайн. Чи були вони до цього готові? Чи можемо ми говорити про цифрову грамотність населення країн Східного партнерства?
 
Цифрова грамотність – це не просто знання цифрових технологій. Вона вимагає навичок мислення, розуміння необхідних стандартів поведінки (включаючи безпеку), очікуваних в онлайн-середовищі, і розуміння загальних соціальних проблем, створених цифровими технологіями.
 
 
 
ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:
 

- Що таке цифрова грамотність? Чому вона важлива і після COVID-19?

- Які компетенції входять в поняття цифрової грамотності і як їх розвивати?

- Розгляд прикладів програм громадянської освіти в цій сфері.

 
Мова заходу: російська.
 
Модератор: Назарій Боярський, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти в Східній Європі (EENCE).
 
Спікери: 
Микола Попадюк, вчитель суспільних дисциплін, амбасадор цифрової освіти в рамках проєкту "Дія.Цифрова освіта", тренер "Академії цифрового розвитку" (Україна), сертифікований тренер Google.
Ілля Сафронов, керівник студій цифрових мистецтв "Martian Teapots".
 
Реєстрація на подію за лінком: https://forms.gle/VRiG93bBFUmnbb6n9.
 
Програма реалізується в рамках проєкту "Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади" ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/
Партнери програми: Department of Economic Cybernetics Sumdu, Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua