Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Нові надходження

Матеріал розташований за галузями знань.

Нові надходження літератури до Медичної бібліотеки

Звертаємо вашу увагу на найцікавіші новинки бібліотеки

Bezumtsi

Мы и не подозреваем, насколько наше собственное тело выдает наши мысли и чувства. С книгой «Я знаю, что ты чувствуешь. Как понять своего собеседника по движениям тела, мимике и эмоциям», вы научитесь распознавать любой жест, движение, взгляд собеседника и узнаете, где можно использовать такие навыки. Уделите немного времени приведенным тестам и упражнениям - и приготовьтесь к головокружительному успеху в карьере и в личной жизни, к полному взаимопониманию с детьми, ведь отныне вы управляете любой ситуацией! 

 

Bezumtsi

Гокінгова історія — це історія нескінченної перемоги духу над тілом. Коли у двадцять один рік у нього діагностували аміотрофічний латеральний склероз, йому, за прогнозами, лишалося не більше двох років життя. Але він вирішив продовжувати насолоджуватися своїм життям і роботою. Стівен Гокінг завдяки своєму внеску в космологію, зокрема теорії чорних дір, став всесвітньо відомим фізиком, удостоєним посади лукасівського професора математики в Кембриджському університеті, яку колись обіймав сер Ісаак Ньютон. Ця захоплива книга «Думати, як Стівен Гокінг» розкриє унікальний Гокінговий підхід до вирішення важливих наукових питань, ознайомить зі сміливими ідеями вченого і факторами, які вплинули на формування його особистості та світогляду, а також навчить використовуваним Гокінгом методам та прийомам, які ви зможете застосувати в різних галузях свого життя. Ви також зможете навчитись думати, як Гокінг, який стверджує, що він думає в одинадцяти вимірах.


Bezumtsi

Це піднесене і моторошне закінчення містичної трилогії про детективні розслідування Білла Ходжеса, розпочаті в романах «Містер «Мерседес» та «Що впало, те пропало», від всесвітньо відомого американького письменника і майстра хорору Стівена Кінга. Твір «Кінець зміни» було анонсовано під час нагородження першого з цих романів премією Едгара Алана По як кращої книжки жахів 2015 року. 

 

 

Bezumtsi

Журнал «Time» назвав Дена Брауна одним зі 100 найвпливовіших людей у всьому світі. Це і не дивно, адже його романи, перекладені 52 мовами, розійшлися загальним накладом понад 200 млн примірників і стали справжньою світовою сенсацією! Ці книжки збурили цілу хвилю обговорень серед читачів і неодноразово ставали темою наукових дискусій.
Неперевершений майстер історичного трилера, автор численних світових бестселерів, серед яких славнозвісний «Код да Вінчі»,своїми книжками Ден Браун сприяє напливу туристів, охочих побачити місця, де побували головні герої його романів.
Попри те, що роман «Код да Вінчі» зчинив обурення релігійного середовища і був заборонений католицькою церквою, він розійшовся загальним накладом понад 80 мільйонів і став однією з найпопулярніших книжок у світі, посприявши переоцінці творчості Леонардо да Вінчі та історії ранніх християн. Екранізація роману, у якій головну роль зіграв Том Генкс, установила світовий рекорд із касових зборів у перший тиждень прокату!


Bezumtsi

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються стрімко: професор Ленгтон вступає у інтелектуальний двобій з геніальним вченим – генетиком, що залишив йому послання, у розділі “Пекло” містичного роману “Божественна комедія” Данте. Новий ворог Ленгтона, займається проблемою перенаселення Землі і впевнений, що бачення пекла Данте незабаром може стати реальністю. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

 


Bezumtsi

«По ту сторону добра и зла» – этапная работа Фридриха Ницше, которая предваряет заключительный, наиболее интенсивный период его творчества, отмеченный подведением философских итогов предшествующей человеческой истории и предвидением важнейших социальных и духовных коллизий ХХ века. Идея сверхчеловека, сформулированная в книге «Так говорил Заратустра», развивается в новом сочинении Ницше в форме отточенных аналитических афоризмов, в которых сконцентрирована острая авторская критика современности – ее философии, науки, искусства, политики и, главное, морали. На страницах этой пророческой работы, не случайно имеющей подзаголовок «Прелюдия к философии будущего», немецкий мыслитель предсказал и грядущий распад европейской духовности, и «восстание масс» с последующим воцарением «грядущего хама», и нивелирование личности под флагом всеобщего равенства людей, и грандиозную борьбу за мировое господство, и тоталитаризм как следствие демократизации Европы. Неизбежность этих событий и явлений продиктована, по мысли Ницше, чреватой тиранией «моралью рабов», которой отравлено его время и над которой он призывает возвыситься философов будущего, способных, как ему представляется, стать по ту сторону добра и зла.


Bezumtsi

Новий посібник серії “Книга для читання англійською мовою” пропонує українським студентам, викладачам та усім, хто самостійно вивчає англійську мову, найвідоміший роман “Джен Ейр” – захоплюючу історію кохання, обману, боротьби та щастя. Оригінальний текст роману не зазнав адаптації. Технологія роботи з текстом, запропонована авторами посібника, спрямована на навчання розуміння літературного твору у сукупності його змістовних, художньо-стилістичних, соціокультурних і мовних параметрів і представлена комплексом вправ і завдань, філологічним коментарем до тексту та глосарієм. 

Bezumtsi

У колективній монографії «Мотиваційні механізми дематеріалізаційних та енергоефективних змін національної економіки» розроблено теоретико- методологічні засади мотиваційних механізмів дематеріалізаційних й енергоефективних змін національної економіки. Удосконалено теоретичні засади дематеріалізації і зростання енергоефективності виробництва та споживання. Розроблено підходи до оцінки рівня та ефектів дематеріалізаційних й енергоефективних перетворень. Сформовано багаторівневі мотиваційні механізми, систему мотиваційних стратегій та інструментарій управління дематеріалізацією і зростанням енергоефективності. Розроблено організаційно-інституційну основу реалізації мотиваційних механізмів, науково обґрунтовано напрями їх імплементації в економіці України. Для фахівців з управління дематеріалізаційними та ресурсозберігаючими трансформаціями в економіці, викладачів, аспірантів, студентів природоохоронних та економічних спеціальностей.


Bezumtsi

Книга известного тренера Юрия Борисова «Медийная личность. Как давать идеальное интервью на радио и ТВ» – первое в Украине издание, посвященное тому, как правильно давать интервью. Изложенный в книге материал поможет читателю подготовиться и дать интервью так, чтобы достичь поставленной цели, а также избежать наиболее частых ошибок во взаимодействии с журналистами. Предложенные методы универсальны и подходят как для политиков, так и для деятелей культуры, предпринимателей, ученых. 

 

Bezumtsi

У монографії «Болонський процес та нова парадигма вищої освіти» висвітлено основні аспекти нової парадигми Європейського простору вищої освіти – студентоцентрованого навчання. Детально проаналізовано основний поняттєво-термінологічний апарат, який стосується компетентнісного підходу до створення та реалізації освітніх програм нового покоління, використовується міжнародною фаховою спільнотою, а також відображений у новому Законі України “Про вищу освіту”. Описано сучасну методологію побудови освітньої програми, використання Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, методику та формат опису Профілю програми, наведено приклади формулювання результатів навчання на рівні програми загалом та навчальної дисципліни зокрема. Проаналізовано процес імплементації Болонського процесу в Україні та виклики, пов’язані із запровадженням нового законодавства у вищій освіті.
Праця призначена для керівників, науково-педагогічних працівників та студентів вищих навчальних закладів, державних службовців і фахівців, залучених до процесів європейської інтеграції вищої освіти України.


Bezumtsi

Посібник «Переклад англомовної юридичної літератури» побудований на автентичному матеріалі і охоплює основні галузі права США, забезпечуючи засвоєння фонових знань та знайомство з найбільш вживаною юридичною термінологією. Система різноманітних вправ, побудована за циклічним принципом, наявність двомовних тематичних словників у кожному уроці, абеткового словника наприкінці посібника та ключів до переважної кількості вправ створюють сприятливі умови для ефективного засвоєння змісту посібника в класі і надійного самоконтролю під час роботи вдома.
Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються у галузі юриспруденції, студентів перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу юридичної літератури, а також для перекладачів.


Bezumtsi

The monograph «Dynamic Analysis of Centrifugal Machines Rotors with Combined Using 3D and 2D Finite Element Models» is aimed at developing methods for the identification of dynamic characteristics of rotor oscillations by combined using 3D and 2D finite element models. General approach is stated for solving dynamic problems for turbopump units, as well as for multistage centrifugal pumps and compressors. The virtual rotor balancing procedure is proposed. Special attention is paid to the investigation of rotor dynamics with taking into account nonlinearities of bearing characteristics. The monograph will be useful for engineers, researchers, students and postgraduate students of higher educational institutions.Bezumtsi

Manual «Biomaterials» is intended for the masters' training in the discipline "Biomaterials'' for the curriculum "Biomedical Engineering". Its goal is to provide knowledge about the latest trends in biotechnology, material science and tissue engineering technologies. The manual presents the latest data on promising biomedical materials, methods of research and processing info specialized products.


 

 

 

 

Bezumtsi

Ионная имплантация сейчас уже стала мощным методом в технологиях модификации поверхностных и приповерхностных свойств металлов, сплавов и других материалов.
В учебном пособии «Физические основы ионно-лучевых технологий» описано современное состояние технологии нанесения тонких пленок и покрытий, технологии обработки материалов пучками частиц и потоками плазмы, а также нанесения защитных и комбинированных покрытий. Показаны методы генерации потока осаждаемого вещества термическим напылением. Рассмотрена геометрическая термодинамика конденсированных материалов. Описаны закономерности структурообразования при вакуумно-дуговом испарении в присутствии химически активных газов. Описано структурное состояние вакуумно-плазменных пленок и покрытий с особыми механическими свойствами, основанными на высокой твердости.
Для преподавателей, научных работников, докторантов PhD, магистрантов и студентов высших учебных заведений.


Bezumtsi

В монографии «Триалектические основы управления развитием экономических систем» на основе предложенного автором триалектического подхода исследуются фундаментальные основы взаимодействия трех групп факторов: материально-энергетических, информационных, синергетических – при формировании и развитии экономических систем.
Анализируются материально-информационные конвертации трансформационных переходов. Рассматриваются ключевые факторы динамики систем: обратные связи, инструменты поддержания метаболизма и стационарности, адаптационные и бифуркационные механизмы, эволюционные факторы (изменчивость, наследственность, отбор), а также закономерности самоорганизации систем. Обосновываются предпосылки прогрессивного развития хозяйственных систем и обеспечивающие их методы управления. Исследуются условия сестейнового (устойчивого) развития социально-экономических систем и предпосылки формирования информационного общества.
Большое количество иллюстративного материала в книге позволяет использовать её также в качестве учебного пособия для преподавателей и студентов вузов.


Bezumtsi

Хто не знає історію й не робить з неї висновки, той не має майбутнього. Запропонований перший том «Vivat, Ukraina! Від Декларації про держаний суверенітет України до Конституції України» включає в себе маловідомі сторінки історії України кінця ХІХ – І половини ХХ століття, розпаду СРСР у 1991 році, набуття Україною незалежності.
Книга вміщає документи, які висвітлюють законодавчі процеси Верховної Ради України від прийняття Декларації про державний суверенітет України, Акту про незалежність України, затвердження атрибутів державної влади до прийняття Конституції України й парламентських голосувань стосовно цих питань. До першого тому книги увійшли також Декларації про незалежність ряду країн світу. Дане суспільно-політичне видання розраховане на широке коло читачів: від політиків, істориків, вчених та дослідників розвитку політичних і соціальних процесів у незалежній Україні до молоді, що вступає в свідоме життя з чітко окресленою громадянською позицією.
Документальні матеріали автору проекту надані Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України й Центральним державним архівом вищих органів влади й управління. Усі матеріали видання подаються без правок, мовою оригіналу.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ