З 14 грудня в Бібліотеці Сумського державного університету діє виставка-конкурс "Життя в стилі ЕКО" в рамках проекту "Зелена бібліотека". Учасники конкурсу – студенти СумДУ та учнівська молодь м. Суми, представили арт-об’єкти зі сміття і непотрібних речей, малюнки і постери з ідеями вирішення екологічних проблем, переробки та утилізації сміття. Виставка проходить за підтримки Ґете-Інституту. 

14 грудня в літературній вітальні відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу, де з 80 робіт було відібрано 25 номінацій. Всі учасники отримали призи від спонсорів та інформаційні брошури зі сталого розвитку, сортування та переробки сміття, розроблені співробітниками бібліотеки СумДУ.

Свої ідеї щодо збереження екології висловили запрошені гості. Директор бібліотеки СумДУ Тетяна Маринич представила проект "Зелена бібліотека", що включає програму роздільного збору та утилізації сміття, а також розробку і поширення інформаційних матеріалів для популяризації еко-культури і зеленого стилю життя. Фотограф Національної спілки фотохудожників України Сергій Бугаєнко презентував фотороботи із серії "Бережемо рідні краєвиди", які демонструють як чарівні пейзажі Сумщини, так і екологічні проблеми – гори сміття, зрубані дерева, випалені поля, забруднене повітря. Науковець Сумського національного аграрного університету, розробник проекту "FoodBioPack" Дмитро Бідюк, продемонстрував власний винахід органічного екологічно безпечного посуду та упаковки, що в майбутньому дозволить позбутися шкідливого пластику та одноразових пакетів. Волонтери СумДУ розповіли про екологічний рух університету та систематичні акції із прибирання та сортування сміття.

Відвідати виставку можна в бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ (2 поверх) до кінця 2018 року.

Короткий відеоогляд виставки та заходу "Життя в стилі ЕКО" можете переглянути за посиланням: https://cutt.ly/qQJoZ. Автор: фотограф Сергій Бугаєнко.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua