Чи могли Ви колись уявити, що такі складні поняття, як «розвиток», «енергія», «еволюція» можна легко засвоїти та запам’ятати?!

Виявляється, це цілком можливо, якщо урок веде мудрець, а допомагають йому кумедні персонажі казок. Такі герої як Сова, Молоток та Ворон зможуть легко та просто розповісти про складні явища − системне мислення та використання системного аналізу.

Відомий науковець, доктор економічних наук, професор Леонід Мельник  –  яскравий приклад вченого, який вдало поєднує наукову діяльність із написанням дитячих творів, головним чином, казок і віршів. З появою онуків автору довелося шукати прості та зрозумілі відповіді на складні запитання дітлахів, які до того ж самі виступили співавторами деяких казок. Допитливі онуки Леоніда Григоровича своїми незвичайними запитаннями про навколишній світ надихають його на написання дитячих книг.

У 2018 р. була видана серія книг «Розумник», що складається із 7 маленьких книжок для дітей середнього шкільного віку. У 2019 році світ побачила серія книжок «Сучасні казки» для дітей старшого шкільного віку: «Казки про розвиток», «Казки про системне мислення», «Казки з майбутнього», «Дива дивні»,  «Казки «зеленої» економіки», «Школа чарівників», «Щось, що управляє світом».

З виданнями Леоніда Мельника ви можете ознайомитися у інформаційно-бібліографічному відділі Центральної бібліотеки (к. 212) або замовити їх на нічний абонемент.

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua