Наш тижневий дайджест говорить, що дуже багато безкоштовних, але корисних заходів чекають на нас цього тижня в Сумах. І як же їх можна пропустити, якщо вони на нас чекають? Ніяк!

НАВЧАННЯ:

10 грудня з 9:30 до 17:00. Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги - центри та бюро правової допомоги по всій Україні готові до відвертої розмови з кожним. Безкоштовно. Адреси можна дізнатися на сайті legalaid.gov.ua або за телефоном 0 800 213 103.
Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області, вул. Першотравнева, 29.

12 грудня о 18:00. Центр дозвілля молоді запрошує на воркшоп "Як позбутися письменницького блоку". Ведуча: Alina Bugaiova
Вхід: вільний. Портібна реєстрація.
Центр дозвілля молоді, вул. Леваневського, 26.

14 грудня о 9:00 Сумський осередок Ліги студентів АПУ запрошує всіх бажаючих приєднатися до II Правничої школи з управління та менеджменту - заходу, на якому ви точно не будете нудьгувати! Є реєстрація та організаційний внесок.
Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1.

14 грудня о 12:00 компанія-експерт з питань освіти закордоном CIP (Центр Міжнародних Програм) запрошує всіх, кому питання отримання освіти закордоном цікаве або вкрай необхідне на міжнародну виставку "Освіта закордоном". Вхід вільний за умови реєстрації.
Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1.

ДОЗВІЛЛЯ:

10, 11, 13, 16 грудня о 13:00  та о 15:00 бібліотека СумДу запрошує на Фестиваль "Нового британського кіно". До перегляду пропонуємо два фільма-учасника фестивалю: мелодрами «Аманда» з Венсаном Лакостом і Стейсі Мартін та екранізації автобіографічного роману письменника Ромена Гарі "Обіцянка на світанку". Вхід вільний.
СумДУ, Коворкінг Універ Сіty (БІЦ-405), вул. Римського-Корсакова, 2.

11 грудня о 18:30 книгарня «Є» запрошує на розповідь мандрівниці і волонтерки Інни Дмитренко «Македонія: погляд зсередини». Вхід вільний.
Книгарня "Є", вул. Соборна, 44.

13 грудня о 18:00 Сумський осередок ВГО "Молодий Народний Рух" запрошує взяти участь у традиційних для Слобожанщині вечорницях на Андрія.
Розумний Хаб, вул. Кузнечна, 2.

14 грудня о 18:00 Запрошуємо на SWAP-вечірку: це можливість звільнити місце від речей, що більше не надихають, провести час з друзями, дізнатись більше про свідоме споживання і піти із новими цікавими знахідками.
Розумний Хаб, вул. Кузнечна, 2.

15 грудня об 11:30 запрошуємо тебе взяти участь у соціально-рольовій грі "State-building simulation game/Державотворення" в Сумах, яка дає можливість зрозуміти принципи державного будівництва, соціальної справедливості та ідеального суспільства. Безкоштовно за мови реєстрації.
Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1.

До 15 грудня триває виставка «Призма власних почуттів» Дар'ї Безкостої. Вхід вільний.
Агенція промоції «Суми», вул. Соборна, 27.

До 16 грудня Active Citizens збирає молодіжних лідерів на навчання в Сумах. Програма зосередиться на лідерстві та розвитку громад. Захід відбудеться у лютому 2020 року. Заявка на участь приймається онлайн.
Розумний Хаб, вул. Кузнечна, 2.

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua