Дата публікації:
26 жовтня 2022
Кількість переглядів:
381
Поділитися:

Стратегічне планування, послідовна, виважена, злагоджена командна робота – запорука успішної діяльності будь-якої організації. 

Та з 24 лютого суспільство опинилося в нових умовах. Щоденно жорстока війна вносить свої корективи в наше життя, але ми віримо в нашу Перемогу, дякуємо ЗСУ та продовжуємо жити та працювати на інформаційному фронті.

20 жовтня 2022 року Вчена рада університету затвердила Стратегію розвитку бібліотеки на 2023-2027 рр.

«Бібліотека СумДУ – найкраща в Україні, передусім, через представлення своїх можливостей у вебпросторі», - наголосила проректорка Інна ШКОЛЬНИК при розгляді питання щодо результатів реалізації стратегії розвитку бібліотеки на 2018-2022 роки, що є багатофункціональним інформаційним, освітнім і культурним центром, з інноваційними технологіями та сучасними сервісними можливостями. 

Традиційно у своїй Стратегії ми використовуємо клієнтоорієнтований підхід, бо впевнені: ВИ - наші користувачі, і ВАШІ інформаційні потреби та бажання для нас - пріоритет №1.

Ми спрямовуємо свою діяльність на якісну інформаційну підтримку, що сприяє розвитку науково-дослідної та академічної діяльності університету.

Ми облаштовуємо та осучаснюємо наші простори для ВАШОГО освітнього та творчого дозвілля.

Саме для ВАС ми покращуємо власні ресурси, розширюємо наші сервіси та онлайн-послуги, організовуємо доступи до міжнародних баз даних.

Ми навчаємо і навчаємось.

І... ще багато чого ми робимо у співпраці з ВАМИ й для ВАС. І саме ВИ допомагаєте нам ставати кращими та надихаєте на нові ідеї.

РАЗОМ до нових планів, нових дій, нових успіхів  курс на УСПІХ взято!

 

Ваша бібліотека.

1 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua