Дата публікації:
20 вересня 2022
Кількість переглядів:
68
Поділитися:

Вже більш як півроку триває війна в Україні. І у кожного українця зараз лише одна мрія – наша Перемога!

А що буде після війни? Звичайно ж – відбудова нашої держави.

Постійні вибухи, бомбардування, пожежі та руйнування промислових об’єктів призводять до серйозних екологічних наслідків: забруднення повітря, ґрунтів та водойм. Тому дуже важливо, щоб до відбудови нашої країни були включені й заходи по збереженню та відновленню екосистем України.

Почати ми можемо вже сьогодні!

22 вересня вся світова спільнота відзначає День без автомобіля. Основна мета – розвантажити та звільнити міста від шкідливих вихлопних газів, що виробляють двигуни авто. Щоразу, заводячи двигун авто, ми прискорюємо зміни клімату на нашій планеті, а разом з цим й провокуємо швидше танення льодовиків, підняття рівня Світового океану, загибель коралових рифів.

Долучаймось до акції «День без авто»! Ми можемо хоча б на один день знизити ступінь шкідливих викидів в атмосферу. Залиште цього дня своє авто вдома. Пройдіться містом або скористайтеся велосипедом чи самокатом. Вам сподобається! А ще яка користь для природи!

«Зелена бібліотека СумДУ» завжди бере активну участь у проєктах та заходах, спрямованих на покращення екологічності довкілля. Вигуляємо свої велосипеди, самокати, електро та сонцемобілі! Давайте разом йти до Перемоги!

Кожна краплина нашого зусилля дуже важлива! Все буде, Україна!

1 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua