Дата публікації:
28 липня 2021
Кількість переглядів:
812
Поділитися:

Книжкова колекція бібліотеки поповнилася новинками видань різної тематики:

Комп’ютерні науки

Гуманітарні науки та мовознавство

Економіка та менеджмент

Гендерна рівність

Інженерні технології

Якщо складно визначитися, що новенького обрати саме з художньої літератури, то ви знайдете книгу на свій смак на полиці «Нові Надходження» (ЦБ, ІІ поверх, абонемент).

На виставці представлені видання співробітників університету. Серед новинок від науковців СумДУ книги:

BezumtsiМонографія «Сучасні соціально-економічні тренди: досвід ЄС та практика України у світлі промислових революцій» Л. Г. Мельника, яка оповідає про сучасні соціально-економічні тренди. Автор порівнює досвід країн ЄС та практику України з реалізації СЕТ в умовах промислових революцій.

 

 

 

BezumtsiКібербезпека набула глобального характеру в сучасному світі, де жоден користувач мережі Інтернет не здатен захистити себе від усіх наявних кіберзагроз. Як мінімізувати ризики інформаційної безпеки? Що таке квантова криптографічна технологія? Як виявити шкідливе програмне забезпечення? Вичерпним гайдом з цієї теми стане монографія «Сучасні інформаційні технології в кібербезпеці» А. С. Довбиша, В. К. Ободяка, І. В. Шелехова та ін.

 

 

BezumtsiЗнання хімічних законів допомагає зрозуміти навколишню природу і процеси, що у ній відбуваються.Навчальний посібник «Хімія» Т. В. Диченко, Л. М. Пономарьової, С. Б. Большаніної, Р. М. Пшеничного охоплює основні розділи загальної хімії, широко ілюстрований і забезпечений наочними таблицями та схемами.

 

 

 

BezumtsiЩоб залишатися у тренді останніх новинок у сфері холодильних технологій та кріогенної техніки, орієнтуватися в алгоритмах розрахунку основних процесів холодильного оброблення та циклах кріогенних установок, то зверніться до навчальних посібників - «Холодильні технології: основи теорії, приклади і завдання» В. М. Козіна, С. О. Шарапова та «Кріогенна техніка: основи теорії і розрахунку циклів кріогенних установок» В. М. Арсеньєва, В. М. Козіна.

 

До вашої уваги актуальні книжкові новинки від викладачів факультету ІФСК. 

BezumtsiПрислів’я є відображенням культурного життя народу. Структурно-семантичні модифікації англомовних прислів’їв у художньому та публіцистичному дискурсах стали головною темою монографії «Модифікації англомовних прислів’їв у світлі синергетичної парадигми» О. Л. Овсянко.

 

 

 

BezumtsiЯк навчити іноземних студентів основам граматики української мови? Відповідь проста. Скористатися навчальним посібником «Українська мова як іноземна. Елементарний курс» Т. О. Дегтярьової, Г. В. Дядченко, О. М. Скварчі.

 

 

 

 

BezumtsiАнглійська мова користується популярністю у більшості країн світу. Прагнете до самонавчання чи вдосконалення власного рівня англійської, бажаєте посилити комунікативні навички? Тоді «Business English Upgrade: Feel Confident in Global Economic Environment» Г. Б. Козловської, Л. С. Отрощенко саме для Вас. Навчальний посібник допоможе позбутися мовного бар'єру кожного разу, коли намагаєтесь сказати щось англійською.

 

 

BezumtsiМовні, соціолінгвальні та перекладацькі параметри; переклад термінів; переклад поетичних творів; перекладознавчий аналіз; стандартизація й кодифікація сучасної наукової термінології; національно маркована лексика. Ці та багато інших питань ґрунтовно висвітлені у монографії «Модуси сучасного перекладознавства» Т. Анохіної, С. Швачко, Ю. Зацного, С. Запольських та ін.

 

Видання можна отримати на абонементі бібліотеки СумДУ (ЦБ, ІІ поверх).

Ознайомитися з повним переліком новинок можна на сайті бібліотеки у рубриці Нові надходження, а також в інформаційному списку.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua