Дата публікації:
02 липня 2021
Кількість переглядів:
188
Поділитися:

Безліч глядачів вже встигли переглянути перший сезон серіалу «Відьмак» від Netflix. Важко уявити, але аж 76 мільйонів переглядів він набрав лише за перший місяць прокату. Швидше за все, ви також належите до цих поціновувачів. Вдала рекламна кампанія у поєднанні зі спецефектами серіалу дозволили йому отримати такі високі оцінки від глядачів.

Проте, лише фани гри, яка вийшла раніше та, в ще більшій мірі, ті, хто прочитав книги серії, змогли вловити всі нюанси його сюжету. І це не дивно – в один сезон творці спробували помістити цілих 3 книги. Проте, спроба була не дуже вдалою, сюжет вийшов рваним, тому глядачам складно зрозуміти фабулу відтвореної історії. До того ж багато сюжетних ліній та подій оригіналу не увійшли до серіалу. Навіть всі пригоди Геральда з Рівії у першій книзі не вдалось помістити в 12 серій сезону «Відьмака»!

Тому, якщо вам сподобався перший сезон, а особливо, якщо ви багато чули, але ще взагалі не дивились серіал, то дуже радимо спочатку познайомитись з книгами цієї епічної саги. Ви 100% знову (або вперше!) відкриєте для себе фентезійний світ «Відьмака». Якщо перший сезон ви вже переглянули, то наступний будете дивитись вже по-іншому: ви будете розуміти, що, як та чому відбувається в серіалі! А якщо завдяки книгам ви вперше відкриєте світ Відьмака, то вам можна тільки позаздрити – на вас чекає вир незабутніх подій, від яких ви зможете відірватись, тільки дочитавши останню сторінку. Це тільки один з приводів прочитати цю круту сагу Анджея Сапковського!

Знайомтеся з анотаціями книг в електронному каталозі бібліотеки та не забудьте завітати до читальної зали (БІЦ-305) за обраною книгою.

І пам’ятайте, що книга завжди цікавіша, ніж її екранізація! 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua