Дата публікації:
24 червня 2021
Кількість переглядів:
400
Поділитися:

Привіт!
Літо – вдалий час не тільки для відпочинку, але й для саморозвитку. А ще це все можна поєднати з безкоштовними подорожами, новими знайомствами, корисними навичками, цікавим досвідом, й навіть із заробітком. Щоб полегшити навігацію та вибір у морі інтернет-пропозицій, ми створили для тебе корисну добірку активних проєктів.

ЛІТНІ ШКОЛИ / ПРАКТИКА:

Міжнародний молодіжний екотабір у Сербії від ГО «Екосфера». Тема цьогорічного кемпінгу – міжкультурне навчання. У командах учасники з України, Македонії, Албанії, Сербії та Німеччини розроблятимуть власні ідеї для роботи з молоддю та організації міжнародних проєктів.
Учасники: активні, ініціативні громадяни віком від 18 до 25 років (можливо до 30).
Де: поблизу м. Крагуєвичі, Сербія.
Коли: 14-24 липня.
Дедлайн подачі заявки на участь: 05.07.2021
Вартість: проєкт покриває витрати на доїзд, проживання та харчування учасників. 
Детальніше.

Materialise запрошує студентів 4-6 курсу до безкоштовної Summer Medical Engineering School 2021. Навчання триватиме з 12/19 липня по 10/17 серпня 3 дні / тиждень, 4-5 годин / день офлайн у Києві. Якщо цікавишся медициною, IT, або маєш навички з медичної візуалізації чи анатомії, тоді швидше реєструйся.
Дедлайн: 29.06.2021.

Набір на безкоштовну дуальну освіту в Німеччині за спеціальністю «Фахівець медичного догляду» (Pflegefachkraft) для вступу у 2022 році.  За весь період навчання виплачується стипендія. Подавайте заявку (резюме та мотиваційний лист німецькою мовою), щоб пройти співбесіду та розпочати навчання в Німеччині вже наступного року.
Детальніше.

ВОЛОНТЕРСТВО:

Шукаєш можливості покращити своє місто та отримати незабутній досвід? Хочеш знайти однодумців, які допоможуть твоєму проєкту покращити місто? Тоді долучайся до активних проектів від Української волонтерської служби, місією якої є формування культури волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Вся інформація про волонтерські проекти в Україні та світі тут.

All-Ukrainian Association for Youth Cooperation Alternative-V разом з Міжнародне Громадське Об’єднання «Волинське Братство» шукає двох кемплідерів в свій міжнародний волонтерський табір, який буде проводитись 01.08 – 14.08.21 у Музеї-скансені в Рокинях, Волинської області. Це будуть 2 тижні незабутніх вражень для групи волонтерів з різних країн з впорядкування території музею, міжкультурного спілкування, програми культурного обміну та неформального навчання.
Вимоги: знання англійської мови не нижче рівня B2, володіння якостями проактивності та відповідальності. Житло, харчування, проїзд з Києва до табору та назад забезпечуються.
Дедлайн – 30.06.21
Детальніше.

«Great Debate Camp» - 5-денний дебатний онлайн-табір для підлітків 14-18 років з України та Данії, покликаний розвивати культуру дебатів та міжкультурні зв’язки між молоддю.
Тема дебатів: «Демократія, права людини і соціальна рівність в постковідний період».
Дати проєкту: 12-16 липня 2021 року.
Формат: онлайн, через застосунок Zoom.
Дедлайн: 30 червня 2021 року включно.
Більше про проєкт тут.

ГРАНТИ ТА СТИПЕНДІЇ

Гранти для міст на cтратегію розвитку культури. Це грант на створення та втілення стратегії розвитку культури вашого міста, яка сприятиме його соціальному та економічному розвитку. Ви отримаєте до 30 000 євро на роботу над стратегією та ще до 300 000 євро на її реалізацію. Грант покриє витрати на гонорари команди, витратні матеріали, переклад, розповсюдження інформації та інші послуги, пов‘язані з проєктом. 
Країна: Україна.
Дедлайн: 30.06.2021

Atul Chauhan Scholarships for International Students. Лондонський університет Аміті надає чудову можливість завдяки своїм стипендіям Атула Чаухана допомогти фінансово іноземним студентам, які хочуть здобути вищу освіту у Великобританії. Грант буде присуджений студентам з високими успіхами, які починають навчання за програмою бакалаврату на навчальний рік 2021-2022.
Країна: Англія.
Дедлайн: 30.06.2021
Детальніше: amity.ac.uk

Call for Papers: Minorities in Central-Eastern and Southeastern Europe. Конкурс есе, що присвячені питанням етнічних меншостей у Центрально-Східній та Південно-Східній Європі. Розмір призу - 100 євро. Запрошують учасників з європейських країн.
Дедлайн: 30.06.2021

Більше про освітні програми, гранти, літні школи та волонтерство в Україні та світі:
https://www.akademichnikursy.com/Summer-course/
https://www.facebook.com/groups/studpoint
https://diem.studway.com.ua/
https://www.akademichnikursy.com/Summer-course
https://www.science-community.org/uk/grants
https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/cyg.html

0 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua