Дата публікації:
23 червня 2021
Кількість переглядів:
640
Поділитися:

Бібліотека Сумського державного університету представляє виставку картин "Неспішно крок за кроком минають пори року", присвячену пам’яті відомого аквареліста України Віктора МИХАЙЛИЧЕНКА.

Прекрасні, позитивні роботи талановитого художника, наповнені світлом, затишком, теплом не залишать вас байдужими. Віктор Костянтинович любив природу й особистий погляд на її красу зобразив у своїх творах. Свої пейзажі художник створював на одному подиху, передаючи свої емоції та враження. 

"Мені в дитинстві подобалося малювати, батько часто долучав мене до творчості – розповідав Віктор Михайличенко – Він працював на заводі й малював стінгазети, в домі завжди були олівці й фарби. Потім я записався у художній гурток при заводі. Після нього вступив до Ташкентського художнього училища ім. Бенькова. З того часу все почалося».

Саме так починався творчий шлях талановитого художника. Член Союзу художників СРСР, член Національної Спілки художників України. Народився Віктор Костянтинович в Узбекистані, а з 1993 року проживав в Україні, м. Суми.

Працював головним художником в театрі ім. Щепкіна і за цей час оформив більш ніж 60 спектаклів. Був учасником обласних, республіканських та міжнародних виставок акварелі, презентував персональні виставки.

«Всі мої картини, як діти, тому я не можу назвати якусь одну з них своєю улюбленою. Моя творчість розпочалася з дитинства, а надихає на створення робіт природа».

Віктора МИХАЙЛИЧЕНКА називають акварелістом всеукраїнського масштабу. Роботи художника знаходяться в Дирекції художніх виставок Міністерства культури Узбекистану, Ферганському художньому музеї, Сумському художньому музеї, Музеї історії міста Київ, а також в приватних колекціях та галереях України, Германії, Англії, Ірландії, Ізраїлю, Болгарії, Литви, Італії, Франції, США, Польщі, Швейцарії.

Неперевершені акварелі Віктора Михайличенка продовжують жити та дарувати красу, зачаровувати й надихати.

Персональна відкрита виставка Віктора МИХАЙЛИЧЕНКА триватиме до 15 вересня 2021 року в Літературній вітальні Бібліотеки СумДУ (БІЦ-204).

ВХІД ВІЛЬНИЙ

0 Dislike0

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua