Дата публікації:
25 червня 2021
Кількість переглядів:
109
Поділитися:

25 червня святкує день народження талановитий викладач, науковець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов Алла Миколаївна Дядечко.

Студенти та колеги про Аллу Миколаївну:

- Литвиненко Галина Іванівна: «Для мене вона – одна з найкращих спеціалістів на кафедрі. Найкращий переклад з англійської – у неї. Її люблять та поважають студенти. Вона - душа компанії в колективі. Весела, щира, з тонким почуттям гумору».

- Микола Ніконов: «Спокійна, постійно знаходить цікавий актуальний матеріал для пар. При написанні наукових робіт завжди підказувала, корегувала, навчала, як краще викласти матеріал. Можна сказати, що вона людина та викладач з великої літери».

- Солдатенко Анна: «Надзвичайно відповідальна, уважна, хороший спеціаліст».

Свою професійну діяльність Алла Миколаївна розпочала в 1980 році молодшим науковим співробітником кафедри іноземних мов СумДУ. У 1997 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Принципы и способы семантической структурализации английского научно-технического подъязыка» на базі Мінського державного лінгвістичного університету. Надалі працювала старшим викладачем, а з 2008 – доцентом кафедри іноземних мов.

Сьогодні Алла Миколаївна продовжує викладацьку та наукову діяльність. Коло її наукових інтересів охоплює методика викладання англійської академічної та професійної мови, лексикологія, семантика, лінгвістика та стилістика англомовних текстів.

Разом з тим Алла Миколаївна веде активний спосіб життя, багато подорожує світом.

Бажаємо ювілярці залишатись життєрадісною та енергійною, великих наукових і творчих досягнень, щирих друзів та колег, відмінних студентів, і, звичайно, міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua