Дата публікації:
08 червня 2021
Кількість переглядів:
213
Поділитися:

Жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю із професією медика.
Від неї залежить найдорожче, що є в людини, - здоров’я та її життя.

З великою повагою вітаємо колектив Медичного інституту з професійним святом - Днем медичного працівника! 

У цей святковий день висловлюємо слова вдячності всім, без кого неможливо уявити сучасну медицину: лікарям, дослідникам, науковцям, лаборантам, педагогам, які готують кадри для медицини. 

В Медичному інституті Сумського державного університету навчається  близько 4,5 тис. здобувачів вищої освіти за 7 спеціальностями: “Медицина”, “Педіатрія”, “Стоматологія”, “Громадське здоров’я”, “Фізична культура і спорт”, “Фізична терапія, ерготерапія”, “Медсестринство”. Медичну освіту здобувають студенти з понад 50 країн світу.

Важливим напрямом діяльності інституту є лікувально-діагностична робота.  2017 року розпочала роботу Університетська клініка, в якій кожен бажаючий може отримати широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичливу атмосферу і високу якість обслуговування від висококваліфікованих спеціалістів – докторів та кандидатів медичних наук, професорів Медичного інституту. Саме науковці кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією одними з перших склали локальний клінічний протокол лікування пацієнтів з COVID-19.

Серед випускників Медичного інституту - начальник УОЗ Сумської ОДА, доктори наук, головні лікарі, завідувачі відділень. В числі випускників, якими особливо пишається Медичний інститут, є його директор Лобода Андрій Миколайович. 

Щиросердно вітаємо і дякуємо Андрію Миколайовичу та колективу інституту за тісну співпрацю з бібліотекою в різних напрямках роботи.  Впевнені, що наша спільна наполеглива праця, невтомний творчий пошук і професіоналізм допомагають молодому поколінню лікарів стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua