Дата публікації:
04 червня 2021
Кількість переглядів:
117
Поділитися:

Світова громадськість відзначає цей день з метою привернути увагу до порятунку екосистем нашої планети.

1 червня 2021 року в Україні відбулася значна екологічна перемога! Ми нарешті відмовилися від пластику! Верховна Рада практично повністю заборонила  використання пластикових пакетів, окрім біорозкладних. Законопроект почне діяти з 1 січня 2022 року. Подібна заброна діє в багатьох країнах світу з великими сумами штрафів у разі її порушення.

Навколо заборони пластикових пакетів постійно точаться суперечки. Чим замінити такі зручні для нас пакетики? Як альтернативу, розробили спеціальну біоупаковку для продуктів, при виготовленні якої використовують харчові відходи і біополімери. Якщо біоупаковка з відходів овочів і фруктів, її можна навіть з’їсти чи компостувати.

Бібліотека СумДУ теж активно включається до екологічних акцій та ініціатив. Своїми екоосвітніми заходами ми пропагуємо роздільний збір сміття, повторне використання та відмова від одноразового посуду. Беремо участь у екокросах, роблячи наше місто чистим. Посадили бузкову алею, дбаючи про красу та чисте повітря рідного університету.

Давайте спільними зусиллями та проектами зробимо нашу Землю чистою та привабливою!Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua