Дата публікації:
03 червня 2021
Кількість переглядів:
258
Поділитися:

"Мене звуть Ольга Гуцал, мені 56 років, і я понад 30 років у бізнесі." Так починає свою першу, але вже зіркову книгу "Якщо стрибнули, то гребіть" відома підприємниця, бізнес-тренерка, переможниця KBU AWARDS 2020 у номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу”.

Премія KBU AWARDS заснована книжковим інтернет-магазином kniga.biz.ua, для команди якого бізнес-література стала головним орієнтиром із перших днів роботи. Мета премії - відзначити кращі видання українських авторів у жанрах бізнес-літератури й особистісного розвитку. У шорт-лист 2020 року увійшли 22 книги від 23 авторів. №1 цього дебютного року стала саме історія "Якщо стрибнули, то гребіть" Ольги Гуцал.

Крізь терни до зірок - шлях до перемоги.

Цікаво, що обирали найкраще видання за тим, яке перше враження викликає книга (обкладинка; загальні відчуття, в тому числі тактильні, зорові, навіть, запах; шрифт; ілюстрації та графіка; зручність користування, як-то наявність закладинки, зручна навігація, верстка, виноски).

Другим критерієм були сенс, ідеї та подача книги. Враховувались оригінальність ідеї, прикладні можливості (чи можна викладені автором ідеї застосовувати у повсякденному житті, в тому числі бізнесі?), її актуальність, натхнення і мотивація.

Окрему увагу у відборі було приділено саме цінності з точки зору бізнесу. Кваліфіковане та впливове журі у кількості 17 осіб, до якого увійшли видавці, бізнесмени, громадські діячі, наукові працівники та інші професіонали найвищого рівня, оцінювало значимість ідей та рекомендацій для розвитку бізнесу і підприємництва в Україні, простоту та зрозумілість мови книги, самодостатність її ідей.

В чому унікальність історії Ольги Гуцал?

З перших слів авторка сама дає відповідь на це запитання:
«Напевне, я справляю враження людини, що знає якісь відповіді, бо час від часу мене просять стати чиїмось ментором у бізнесі. Але я завжди відмовлялася. Бізнес – це друге тіло бізнесмена (не моє формулювання, але дуже влучне). Неможливо влізти в шкуру іншого, зрозуміти, що насправді його спонукає, що є для нього радість і страх, де його межа».

«Якщо стрибнули, то гребіть» - це книга, яка допоможе кожному знайти свій власний шлях на прикладі багатого досвіду падінь та злетів авторки. Кожен побачить бізнес не як абстракцію, а як живий організм – від народження до розвитку, зрілості та смерті.

Отримати та прочитати книгу «Якщо стрибнули, то гребіть» можна на абонементі Бібліотеки СумДУ.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua