Дата публікації:
17 травня 2021
Кількість переглядів:
266
Поділитися:

18 травня – чудова нагода відвідати музей! Починаючи з 1977 року, в цей день весь світ відзначає Міжнародний день музеїв. Він не тільки нагадує жителям різних країн про необхідність любити й знати свою історію, але і дозволяє налагодити діалог між різними країнами та народами.

Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала тему «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення». В контексті подій останніх років ця тема набуває особливого значення для музеїв України. 

На сьогодні на Сумщині діє близько 50 державних та громадських музеїв, які володіють безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими.

На базі Сумського Державного Університету функціонує 4 музеї. Бажаєте поглянути на кістки мамонта, постоли (шкіряне взуття), дізнатися, звідки пішло прислів’я «Тіпун тобі на язик», – тоді Вам прямісінько до Музею історико-краєзнавчих досліджень

Для поціновувачів нумізматики буде цікаво відвідати Музей грошей та історії розвитку Української академії банківської справи

Цікавитесь світом нанотехнологій та ІТ-винаходів? Музей ІТ-технологій СумДУ радо Вас зустріне та не залишить байдужим.

А Музей анатомії людини, який функціонує з 1993 р. на базі Медичного інституту, зацікавить не тільки медиків. Експонати створені студентами та співробітниками Кафедри анатомії людини Сумського державного університету.

Невід'ємна складова Міжнародного дня музеїв – всесвітня акція «Ніч музеїв», що надає можливість всім охочим оглянути різноманітні експозиції вночі. 29 травня долучайтеся до заходів  "Ніч музеїв" у Бібліотеці СумДУ, буде цікаво!

У робочі дні музеї СумДУ відкриті для всіх охочих. Замовити екскурсію до історико-краєзнавчого музею та музею грошей можна за формою або за телефоном +38 (0542) 68-79-30.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua