Дата публікації:
14 травня 2021
Кількість переглядів:
122
Поділитися:

Ми можемо прожити без багатьох досягнень науково-технічного прогресу. Але без природи, без чистого повітря, не отруєної їжі та води прожити неможливо…

15 травня у світі відзначається Міжнародний день захисту клімату. Його мета -  привернути увагу людства до змін кліматичних умов та їх наслідків для всього населення планети й показати шляхи вирішення проблеми.

Зміна клімату, тобто підвищення температури поверхні Землі, є однією з проблем планетарного масштабу. Підвищення температури може викликати цілу низку таких явищ, як підвищення рівня моря та зміни в локальних кліматичних умовах, що, в свою чергу, призведе до непередбачених наслідків і заподіє населенню Землі та більшості її екосистем непоправної шкоди.

Турбота про навколишнє середовище – не порожній звук і не модна тенденція, а гостра потреба сьогодення. Збереження клімату Землі залежить від кожного жителя планети: користуйтесь екологічно чистими видами транспорту, не використовуйте одноразовий пластик, скоротіть споживання води, використовуйте енергоефективні технології, беріть участь у висадці дерев, не спалюйте восени опале листя.

В «зеленій» бібліотеці СумДУ ми активно проводимо екоосвітні заходи для школярів та студентів, пропагуємо та активно впроваджуємо роздільний збір сміття, озеленюємо приміщення та територію бібліотеки. Ми маємо власну велопарковку та запрошуємо всіх долучитися до екологічного пересування містом. Кожному з нас під силу зберегти нашу планету здоровою!

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua