Дата публікації:
11 травня 2021
Кількість переглядів:
282
Поділитися:

«У моїх дітей, звичайно, буде комп’ютер. Але спочатку вони отримають книги.»                                                                                                                                                       Білл Гейтс

Привіт, друже! 

Весна прийшла і ... все оновлюється, природа оживає…

Бібліотека СумДУ в Конгрес-центрі також оновилася, швидко адаптувалася після реорганізації та почала працювати в новому форматі об’єднаного абонементу і читального залу.

Стало ще зручніше і комфортніше, бо всі послуги зосереджено в одному приміщенні: від видачі літератури до роботи з електронними ресурсами та базами даних, копіювання і сканування необхідних матеріалів.

Для тебе ми повністю відкрили фонди, створили тематичні книжкові блоки та прибрали все, що заважає відчути себе вільним у виборі книги.

У нас ти знайдеш місце на будь-який смак: «гучні» і «тихі» зони, відкриті простори та відокремлені місця відпочинку, потужний WiFi. Усі зони мають свій власний яскравий характер і різні за оформленням.

Бажаєш плідно підготуватися до лекцій або написати наукову роботу – знайди собі тихий комфортний куточок і працюй. Потрібні електронні інформаційні ресурси – до твоїх послуг комп’ютерні місця з різноманітними базами даних. Необхідно прослухати вебінар чи відеолекцію – запитай у бібліотекаря навушники.

Приходь до нас з друзями посидіти у затишній неформальній атмосфері – на тебе гостинно чекають диванні куточки з чудовими краєвидами. Ще у нас можна зібратися командою та обговорити будь-яку ідею. Для цього є і фліпчарт і мультимедійна техніка.

Ти сам обираєш свій рівень комфорту. При цьому не існує «жорстких» кордонів і за бажанням можна вільно переходити з рівня на рівень, поки не знайдеться якнайзручніше місце. А команда бібліотеки з радістю допоможе тобі зорієнтуватися в безмежній кількості інформації, проконсультує щодо бібліотечних послуг і сервісів та просто запропонує цікаву художню книгу.

Відкривай нові можливості навчання, творчості та відпочинку разом з нами в Конгрес-центрі СумДУ на вулиці Покровській 9/1, к. 202.

Контакти:

  +38 (0542) 66-51-06

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua