Перші тижні навчання – завжди насичений період у житті першокурсників. Це й знайомство з однокурсниками та викладачами, і вибір позанавчальних активностей, а ще – ознайомлення з новими правилами та корпоративною культурою університету. 

З 25 вересня по 28 жовтня 2020 року більше 1000 студентів І курсу з 64 груп усіх факультетів та інститутів СумДУ відвідало лекції з «Основ інформаційної культури». Лекції було проведено у офлайн та онлайн форматах, українською та англійською мовою для студентів-іноземців.

Під час занять студенти мали можливість ознайомитися з:          

  • інформаційними ресурсами, сервісами та послугами бібліотеки
  • можливостями сайту бібліотеки, електронного каталогу та репозитарію СумДУ
  • принципами академічної доброчесності та запобігання плагіату
  • правилами написання та оформлення навчальних і наукових робіт

Опитування, проведене з використанням сервісу Mentimeter, показало, що для більшості студентів бібліотека – це комфортний та креативний простір, зручне місце для спілкування, навчання та натхнення.

Раді повідомити, що вже з 19 листопада Бібліотека СумДУ відновлює роботу читальних залів, дотримуючись усіх карантинних обмежень. Чекаємо на вас на абонементах та у читальних залах бібліотеки! Із задоволенням допоможемо із пошуком літератури, роботою з інформаційними ресурсами,  використанням ІТ-технологій для обробки даних, створення медіаконтенту та комунікацій. 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua