Дата публікації:
06 вересня 2021
Кількість переглядів:
248
Поділитися:

Перші тижні навчання – завжди насичений період у житті першокурсників. Це й знайомство з однокурсниками та викладачами, і вибір позанавчальних активностей, а ще – ознайомлення з новими правилами та корпоративною культурою університету. 

1 вересня понад 1000 студентів І курсу усіх факультетів та інститутів СумДУ відвідало лекції з «Основ інформаційної культури». Заняття були проведені в онлайн-форматі. Мета лекції - навчити першокурсників самостійно освоювати нове та вміти приймати виклики часу, орієнтуватись в потоці інформації, критично оцінювати, обробляти й ефективно використовувати інформацію у навчальному процесі, зокрема, з використанням сучасних ІТ-технологій.

Студенти ознайомилися з:

  • інформаційним забезпеченням бібліотеки
  • сервісами та послугами бібліотеки
  • можливостями сайту бібліотекиелектронного каталогу та репозитарію СумДУ
  • принципами пошуку видань в Електронному каталозі
  • принципами академічної доброчесності та запобігання плагіату

Бібліотека сьогодні - це не тільки будівля з книгами. Це світ нових можливостей. Це безмежний інформаційний простір. Це затишок та зона комфорту.

Чекаємо на вас на абонементах та у читальних залах Бібліотеки Сумського державного університету! Із задоволенням допоможемо із пошуком літератури, роботою з інформаційними ресурсами,  використанням ІТ-технологій для обробки даних, створення медіаконтенту та комунікацій. 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua