4 лютого - 30 квітня 2020 року – доступ до академічних журналів з різних галузей знань (більше 1 500 назв) міжнародного авторитетного видавництва Wiley.

Глибина архіву: 1997 - 2020 рр. 

Доступ до ресурсу в локальній мережі університету або віддалено через VPN-з'єднання. У Сумському державному університеті впроваджено сервіс віддаленого доступу через VPN-з'єднання, що дає можливіть корпоративним користувачам, які зареєстровані в домені університету та мають індивідуальний обліковий запис, працювати віддалено з особистого пристрою.


APA's PsycTherapy

3 лютого - 3 березня 2020 року – доступ до APA's PsycTherapy, бази даних Американської Психологічної Асоціації. 

Ресурс містить відео психотерапевтичних сеансів практикуючих психологів.

Орієнтований на клінічних психологів, терапевтів, студентів, які вивчають клінічну психологію.

Доступ до ресурсу можливий як з локальній мережі університету, так і віддалено.

Віддалений доступ – за запитом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. iЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


EBSCOhost

1 жовтня - 1 листопада 2019 року – доступ до бази даних EBSCO "EP Package Standard", яка складається з 11 баз даних, що висвітлюють широкий спектр тем: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

А саме:

 • Academic Search Premier
 • Business Source Premier
 • Regional Business News
 • MasterFILE Premier
 • Health Source: Nursing/Academic Edition
 • Health Source: Consumer Edition
 • Newspaper Source
 • MEDLINE
 • Education Resource Information Center (ERIC)
 • GreenFile
 • Library, Information Science & Technology Abstracts
 • Teacher Reference Center
 • European Views of the Americas: 1493-1750

Відео інструкції користувача (англ. мовою): основний пошукрозширений пошук.

Тестовий доступ до ресурсу надано в рамках участі СумДУ у проекті ElibUkr.

Доступ до ресурсу можливий як з локальній мережі університету, так і віддалено.

Для отримання віддаленого доступу напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Statista

18 березня - 18 квітня 2019 року – доступ до порталу Statista, що надає можливість перегляду статистичних даних і фактів, кількісних даних про засоби масової інформації, бізнес, фінанси, політику та широкого кола інших тем, цікавих для дослідників маркетингу, менеджменту, бізнесу та ринкових відносин.

Ресурс містить понад 1 млн. статистичних даних з понад 80 000 тем, з більш ніж 22 500 джерел, включаючи наукові дослідження, наукові журнали, офіційні повідомлення урядових організацій, торгові звіти, монографії та інші відповідні статистичні публікації.

Вміст платформи доступний німецькою, англійською, французькою та іспанською мовами.

Ресурс охоплює:

 • промислові макроекономічні дані з ключовими показниками ринкових тенденцій
 • аналіз ринку цифрових технологій, споживчих ринків
 • галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози)
 • економічні звіти, підкріплені статистикою
Доступ до ресурсу в локальній мережі СумДУ.

Віддалений доступ – за умов реєстрації. Увага! Використовуйте тільки особисту корпоративну електронну адресу університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

З питаннями щодо доступу та користування ресурсом звертайтеся на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. iЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


BioOne

1 березня - 30 квітня 2019 року  доступ до ресурсу BioOne, некомерційної організації, що надає тестовий доступ до повнотекстової бази даних поточних наукових досліджень в області біологічних, екологічних наук та наук про навколишнє середовище. База включає 171 журнал від 132 видавців (118 з них індексуються Web of Science).

Доступ до ресурсу з з локальної мережі університету.


SAGE Publishing

13 лютого - 22 березня 2019 року – доступ до наукових ресурсів SAGE Publishing, що містять понад 1,5 млн. статей з більш ніж 1000 багатопрофільних наукових журналів SAGE Journals.

Тематика: соціальні, гуманітарні, технічні, медичні науки та бізнес.

Доступ до ресурсу з локальної мережі університету. 

Допомога користувачу.


13 лютого 2018 року - 31 грудня 2019 року – доступ до The New England Journal of Medicine, медичного наукового рецензованого журналу. Він видається щотижнево Медичним товариством Массачусетса (Massachusetts Medical Society), США. Є одним з найстаріших, найбільш цитованих та найвпливовіших журналів світу.

Журнал публікує матеріали оригінальних досліджень у найважливіших галузях медицини, інформує лікарів-практиків про сучасні наукові розробки. Доступні мультимедійні та інтерактивні матеріали (відео, аудіо, зображення).

Доступ до ресурсу з локальної мережі університету.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua