Соціодайджест

 

Україна та світ | Соціодайжест | 2022

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

До Вашої уваги міжнародний бестселер «За кермом свого життя. 10 правил досягнення успіху в особистих стосунках, кар’єрі та командній роботі» Дж. Гордона. Якщо Ви шукаєте мотивацію та натхнення, дбаєте про саморозвиток, піклуєтесь про сім’ю і кар’єру − ця книга саме для Вас.

Пропонуємо до ознайомлення монографію «Фундаментальная парадигма науки Леонардо Да Винчи» Б. Пугача. Вперше у вітчизняній літературі розкрита масштабна програма, парадигма легендарного генія доби Відродження, титана науки Леонарда да Вінчі.

 

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів радить підписатися на чат-бот для підвищення власного рівня безпеки, щоб у потрібний момент отримати короткі чіткі відповіді на важливі запитання.

 

СОЦІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Українці назвали найбільші здобутки року відповідно до результатів опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг». Успіхи українських спортсменів, відновлення доріг за програмою Президента «Велике будівництво» та цифровізація державних сервісів стали найбільш позитивними змінами 2021 року.

Соціологи виявили, що українці стали менше їм довіряти. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

 

ПСИХОЛОГІЯ

Сегодня отовсюду говорят о “мотивированных командах”, “драйве” и “работе на результат”. Статистика же утверждает: большинство сотрудников периодически выгорает, теряет мотивацию и желание работать. Офис, комьюнити и спорт: что помогает бороться с выгоранием.

 Саме слово «тривога», яке часто вживають зараз у ЗМІ, — тригер для потенційного включення емоційної та тілесної реакції. Після того, як ми прочитаємо його або почуємо, важко сприймати інформацію раціонально. Як упоратися з тривогою та занепокоєнням, що природно виникають на тлі останніх новин про воєнну загрозу.

 

КУЛЬТУРА ТА РЕЛІГІЯ

Меч Петра Сагайдачного привезуть в Україну для експонування до вшанування 400-річчя смерті українського гетьмана.

Православна Церква України розповіла, які свята й пам’ятні дати відзначатимемо в лютому.

 

КОНКУРСИ. ГРАНТИ

 Скористайся: 5 можливостей у 2022 році. Триває набір на стипендійні програми для науковців, громадських діячів, діячів культури, журналістів та інших груп.

 

Чи була корисною для Вас інформація?

  

  

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua