Освіта

 

Освітній дайджест – актуальна інформація з питань вищої освіти, сучасних світових освітніх трендів та технологій, анонси заходів та подій для підвищення кваліфікації викладачів.

Періодичність: щотижня

Рубрики дайджесту:

  • академічна доброчесність
  • вступна кампанія
  • дистанційна освіта
  • новини МОН України
  • освіта за кордоном
  • освітні технології
  • практичні поради викладачам
  • рейтинги
  • якість освіти

Підписка на розсилку  Підписатися на розсилку

Архів випусків

 

Україна та світ | Освітній дайджест | 28 червня 2022

 

НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ

Вчені СумДУ продовжують показувати високі результати публікаційної активності. З оновленим переліком публікацій відкритого доступу науковців СумДУ, що індексуються Scopus та Web of Science у 2022 році, можна ознайомитися на сайті бібліотеки.

30 червня відбудеться безкоштовний вебінар "Research Smarter: Новий Journal Citation Reports". Ви дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, у т.ч. імпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. А також, як приймати зважені рішення де публікуватися.

 

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВИКЛАДАЧАМ

Три поради викладачам закладів вищої освіти про ентузіазм і вигорання, викладацький популізм та ефективні методи навчання. від завідувачки кафедри філософії УКУ, кандидата філософських наук за спеціальністю «Соціальна філософія, філософія історії» Орисі Білої.

Відеозапис онлайн-семінару «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» знайомить з головними перевагами та особливостями рішень Google for Education та практичними рекомендаціями щодо їх ефективного використання.

 

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Міністерством освіти і науки затвердило перелік міст, на території яких буде створено екзаменаційні центри для проведення магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту. Тестування відбудеться у 21 області України та столиці, а також за кордоном.

Цьогоріч для вступу до магістратури майбутні правники складатимуть магістерський комплексний тест. Це випробування проходитиме в тимчасових екзаменаційних центрах.в комп’ютерному форматі та міститиме два блоки завдань.

 

ВИКЛИКИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Як відновлюватимуть освіту й науку після війни? Про ідеї, що обговорюються в Національній раді з відновлення України.

 

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Компанія Zoom Video Communications підтримала Україну та надала безкоштовний доступ до своїх сервісів та більше можливостей для користування університетам на 2022-2023 навчальний рік. Це дасть змогу учасникам освітнього процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1000 учасників одночасно.

 

Чи була корисною для Вас інформація?

  

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua