Оновлений веб-сайт бібліотеки СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: http://library.sumdu.edu.ua/old. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@library.sumdu.edu.ua

  Аналіз і візуалізація даних

 

Excel – один з найдоступніших інструментів аналізу та візуалізації даних. Дозволяє швидко сортувати, фільтрувати, аналізувати дані. 

Power BI – комплексне програмне забезпечення бізнес-аналізу, що дозволяє візуалізувати дані для швидкого прийняття рішень. Інструмент доступний в рамках пакету Microsoft Office 365.

R – мова програмування і програмне середовище для статистичних обчислень, аналізу та зображення даних в графічному вигляді.

RStudio IDE – інтегроване середовище розробки для R, мови програмування обчислювальної статистики та візуалізації даних.

Open Refine – потужній інструмент для очищення, трансформації, аналізу, візуалізації даних.

MATLAB – високорівнева мова і інтерактивне середовище для програмування, чисельних розрахунків і візуалізації. Тестовий період на 30 днів.

KDnuggets – відкрита платформа для пошуку програмного забезпечення для різних задач аналітики даних та машинного навчання.

Kaggle (Google LLC) – відкрита платформа з машинного навчання та аналізу даних.

Топ-6 мов програмування з обробки та аналізу даних.

PowerPointGoogle SlidesKeynotePreziPowToonMoovlyVyond, Plotagon  – створення презентацій.

GeniallyVenngagePiktochartVisme – створення інфографіки.

CanvaPIXLRPhoto Pos ProGIMP  – графічний дизайн.

Adobe PhotoshopAdobe Illustrator – графічний дизайн. Ліцензійне програмне забезпечення представлено в навчальній аудиторії Г1106 кафедри журналістики.

 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua