Публікації можуть додаватися вручну або шляхом імпортування одним із запропонованих способів. Відкрийте вкладку "+ Add Works" та виберіть:

Автоматичне додавання. Щоб імпортувати ваші роботи з реєстрів організацій, з якими співпрацює ORCID натисніть кнопку "Search & Link". 

У запропонованому списку виберіть платформу, яку ви хочете використовувати для додавання своїх робіт. Вам буде запропоновано надати доступ до вашого запису ORCID, а потім перейти на веб-сайт платформи, щоб вибрати публікації, які потрібно додати. 

Важливо: автоматичне додавання зменшує або усуває помилки та забезпечує надійне з'єднання між вашим ORCID iD і вашими роботами.

 Додавання за ідентифікатором. Ви можете додати роботи, використавши ідентифікатори DOI (не ISTIC й CNKI), ArXiv або PubMed ID. Після введення ідентифікатора, вам необхідно перевірити запропоновану форму "Додати роботу" і вручну заповнити поля, яких бракує.

Імпорт робіт з файлу BibTeX. Ви можете експортувати список публікацій зі свого профілю (в разі підтримки платформою бібліотечного формату BibTeX) у файл BibTeX і прив’язати його до списку робіт в ORCID.

Додавання вручну. Відсутні публікації також можна додати власноруч, скориставшись кнопкою "+Add manually". Необхідно заповнити поля форми "Додати роботу" та підтвердити додавання до списку публікацій. У якості джерела інформації буде вказано ваше ім'я.

Редагування та видалення публікацій. Кнопки редагування та видалення публікацій розміщені в правому нижньому кутку кожної публікації.

 

 

        

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua