Джерела даних

re3data.org – реєстр сховищ даних досліджень. 

Alpha Vantage – провідний постачальник безкоштовних API-інтерфейсів для отримання в реальному часі та історичних даних про акції, форекс (FX) і цифрові / криптовалюти.

UNData – пошукова система дозволяє завантажувати дані зі статистичних ресурсів Організації Об’єднаних Націй.

Knoema – джерело глобальних даних, що дозволяє користувачам знаходити, візуалізувати, моделювати та представляти свої та світові дані, для полегшення прийняття рішень.

KDnuggets – найбільший портал з інтелектуального аналізу даних.

Kaggle – платформа для змагань з аналітики та передбачувального моделювання, де статисти та добувачі даних конкурують у створенні найкращих моделей для прогнозування та опису даних.

BASE – пошуковик даних та наукової інформації.

texty.org.ua – українське аналітичне інтернет-видання, що поєднує класичну журналістику та журналістику даних.

Dataset Search – пошуковий сервіс, буде корисний для науковців та дослідників, журналістів, і всіх хто цікавиться статистикою пов'язану з навколишнім середовищем і соціальними науками, урядовими даними та даними новинних організацій.

Statista – портал, на якому можна шукати різні статистичні бази даних світу.

Worldometers – в режимі реального часу відстежує статистику про населення світу, уряд та політику, природні ресурси, здоров'я, засоби масової інформації.

Internet Live Stats – відстежує статистику використання Інтернету (кількість вебсайтів, надісланих електронних листів, активних користувачів соціальних медіа).

Google Trends – публічний web-додаток заснований на пошуку Google, який показує, як часто певний термін шукають щодо загального обсягу пошукових запитів у різних регіонах світу і на різних мовах. 

Open Data Impact Map – публічна база даних організацій, які використовують відкриті урядові дані по всьому світу.

Data.gov U.S. – відкриті дані уряду США, платформа надає доступ до інформації про різноманітні теми, що надаються федеральними, штатними, місцевими органами самоврядування.

Data.gov UK – проєкт уряду Великої Британії, який відкриває майже всі неособисті дані, отримані в службових цілях для безкоштовного повторного використання. 

Health Data – сайт медичних даних, доступних для пошуку та оприлюднення громадськості для покращення результатів досліджень.

Open Corporates – відкрита база корпоративних даних, надає доступ до інформації про понад 100 мільйонів компаній з усього світу.

National Center for Environmental Information – найбільший у світі відкритий портал екологічних даних.

Earth Data by NASA – відкриті дані спостережень за землею НАСА.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua