Для початку перейдіть на е-каталог або за посиланням lib.sumdu.edu.ua. Обов’язково авторизуйтесь. Заповніть необхідні поля пошуку – пошук здійснюється за назвою документа, автором, видом документів, мовою та роками видання. Е-каталог містить інформацію про розподіл та наявність видання, надає доступ до електронних копій видань та можливість здійснення онлайн-замовлення.

Знайшовши потрібну книгу у е-каталозі, перейдіть за посиланням Опис документа, знайдіть інформацію про місце зберігання потрібного документа.

Якщо місце збереження – Книгосховище ЦБ, Абонемент ЦБ, Абонемент Бібліотеки МІ, Абонемент Філії бібліотеки, зверніться до співробітника абонементу та отримайте книгу на свій формуляр.

Якщо місце збереження – інший відділ бібліотеки, зверніться до співробітника потрібного відділу та дізнайтеся про умови користування книгою.

Повідомте нас зручним для Вас способом: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Facebook, Instagram, Telegram, або безпосередньо зверніться до Центральної бібліотеки, 2 поверх БІЦ 213.

Так. Електронні версії дисертацій можливі до завантаження

Електронний формуляр надасть інформацію які саме книги Ви повинні повернути до бібліотеки. З сайту е-каталогу Ви можете перейти на власний електронний формуляр, ввівши свій логін та пароль.

Перегляд формуляру доступний з е-каталогу за умов авторизації (шифр читацького квитка та пароль).
Інформація, яка доступна до перегляду:

  • записані на формуляр документи;
  • дата та місце видачі літератури;
  • історія видачі документів;
  • статус online замовлення літератури.

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua