Оновлений веб-сайт бібліотеки СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: http://library.sumdu.edu.ua/old. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@library.sumdu.edu.ua

Віртуальні виставки

22 квітня – Всесвітній День Землі. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем довкілля. У різних куточках земної кулі в цей день небайдужі до навколишнього середовища люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку "Жива планета". Її мета – нагадати всім і кожному про те, що людина є частиною природи, а не її господарем. Кожен із нас має замислитись над тим, що особисто він може зробити для збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

До 70-річчя Сумського державного університету Бібліотека СумДУ презентує історичну фотовиставку "Від історії до сучасності".

Запрошуємо всіх охочих відчути себе на перетині часів: від ХVIII століття до сьогодення. Відкрити несподівані межі рідного університету. Тут ви побачите рідкісні світлини народження нашої alma mater: від перших приміщень навчально-консультаційного центру при машинобудівному заводі ім. Фрунзе до сучасних навчальних корпусів. Виставка охоплює всі етапи становлення та розвитку Сумського державного університету, як історичну віху розквіту міста за часів цукрозаводчиків Харитоненків, так і сучасний період об'єднання двох вишів.

 

  Перехід до бібліотечного корпусу СумДУ, 2-й поверх

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua