Діджитал

Як стати Youtube-блогером? – освітній серіал про те, де шукати ідеї для власних відео, критерії вдалого відео, авторське право, оформлення YouTube-каналу, оптимізацію відео, аналіз конкурентів, монетизацію каналу. Які правила, закономірності та лайфхаки варто знати початківцю, щоб зацікавити своїх перших глядачів? Які помилки роблять новачки та як їх уникати? Які відео можна публікувати, щоб не зазнати блокування контенту і цілого каналу? Як правильно використовувати таргетовану рекламу і кооперацію з іншими блогерами, щоб популяризувати та монетизувати свій контент?

Цей серіал буде корисним тим, хто хоче ділитися знаннями з усім світом: підприємцям для просування бізнесу, блогерам-початківцям, спеціалістам у сфері комунікацій, школярам та усім українцям.

Серіал складається з 10 серій, тривалістю – 4-8 хвилин.

Клуб Не Анонімних Блогерів – освітній серіал охоплює теми: які інструменти є для пошуку ідеї та тем для YouTube-каналу, як правильно працювати з контентом, як поетапно створюється сценарій для відео, як зробити, щоб картинка не тряслась, яка техніка є важливою, монтаж, візуальні ефекти, як гратися зі звуком, як розробити свій фірмовий стиль YouTube-каналу, які чинники ранжування відео та як просувати відео.

Серіал складається з 7 серій, тривалістю – 6-10 хвилин.

TikTok / Instagram / Facebook: як залишатись в тренді у 2020 – з серіалу ви дізнаєтесь, що таке TikTok, Instagram і Facebook. Розберетесь для чого вони потрібні, як з ними працювати та яку соціальну мережу обрати для себе, як без професійних навичок створювати якісні фото та відео, чому ТікТок змусив танцювати весь світ, що таке таргетована реклама, як вона допоможе дізнатись про вас, як за допомогою лише смартфону заробляти гроші, як соціальні мережі змінили правила бізнесу. 

Серіал складається з 8 серій, тривалістю – 4-12 хвилин.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua