Дія.Цифрова освіта

Дія.Цифрова освітаЗ 2020 р. Бібліотека СумДУ стала офіційним хабом Національного проєкту Освітня онлайн платформа Дія.Цифрова освіта. У партнерстві з платформою ми спільно прагнемо до відкритості та чесності, маємо на меті надати можливість українцям безплатно здобути знання з цифрової грамотності. Адже, наша спільна мета: навчити 6 млн українців цифровим навичкам за 3 роки!

Вебпортал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

 

Завдання платформи "Дія.Цифрова освіта":

 • надання можливості доступу до освітніх матеріалів;
 • забезпечення цифрової грамотності людей усіх вікових категорій;
 • забезпечення проведення тестування, зокрема тестування рівня цифрової грамотності (цифрограм);
 • забезпечення отримання електронних документів, що підтверджують проходження навчання;
 • формування індивідуального переліку освітніх матеріалів;
 • відображення новин та результатів досліджень у сфері освіти;
 • поширення ідей цифровізації, доведення інформації щодо новітніх цифрових технологій;
 • забезпечення створення можливості надання пропозицій (зауважень) щодо освітніх матеріалів та процесів дистанційного навчання;
 • надання інформації про підприємства, установи, організації, які можуть надати доступ до цифрової освіти (центрів цифрової освіти);
 • використання методів та механізмів для покращення результатів навчання;
 • захист даних (у тому числі персональних), що розміщуються на Вебпорталі цифрової освіти, від несанкціонованого доступу, знищення, модифікації.

Вебпортал пропонує понад 75 освітніх серіалів. Вони складаються з 7–11 серій, тривалістю до 10 хвилин. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні серії за участю експертів. В процесі спілкування вони допомагають засвоїти знання та навички орієнтування в цифровому просторі. Також на сайті є тест на визначення цифрової грамотності Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів. На платформі вже навчаються понад 1,3 млн українців.

Усі охочі можуть проходити навчання на платформі в читальних залах бібліотеки СумДУ. Долучайтеся до ком’юніті, у якому вже понад мільйон користувачів, та розвивайте свої цифрові навички. З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в повсякденному житті. Навчайтеся і вдосконалюйтеся, а бібліотека завжди прийде вам на допомогу!

 

 

 

Консультації щодо питань цифрової освіти можна отримати в наших бібліотеках.

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua