Дата публікації:
22 листопада 2021
Кількість переглядів:
233
Поділитися:

“...Якщо вже правосуддя зважує наші провини на аптечних терезах, Максе, то я вимагаю від нього щонайменше гострого зору, щоб нічого не переплутати і відважити нам рівно стільки справедливості, скільки ми заслуговуємо. Бо похибки сліпого правосуддя коштують так само дорого, як похибки у фармації…”

 

“Терези” – це психологічний детектив української письменниці Анни Хоми. Буквально з перших сторінок роман “хапає” переплетінням сюжетних ліній та містичними подіями та тримає в напрузі аж до розв’язки.

Головні герої  Максим та Олеся поєднані таємничою історією, яка вже рік не дає їм жити. Вона змінила кожного з них, і хоча вони хотіли б про все забути, минуле не зникає безслідно.

  • Чому Олеся вже рік не може заснути без снодійного і від яких містичних орків вона втікає у своїх снах?
  • Чому Максим вже рік не спілкувався зі своїм найкращим другом Лешиком, двоюрідним братом Олесі?
  • І хто насправді винен в загибелі Лешика?

Макс не вірить в його самогубство і влаштовується на роботу в фармацевтичну фірму “Конвалія”, в якій працював його друг, з єдиною метою  дізнатися правду...

На вас чекає мікс заплутаних подій та розслідувань, “хвороб” нашого суспільства та історії першого справжнього кохання. І хоч події відбуваються у Львові ще 2008 року, проблеми, які зачіпає авторка, залишаються надзвичайно актуальними й зараз.

Готові зустрітися віч-на-віч з людськими  вадами та зважити їх на терезах своєї совісті? Тоді сміливо читайте цю книгу!

P.S. Анна Хома, авторка книги, за освітою – фармацевтка та психологиня. Її перші романи українською мовою побачили світ завдяки проєкту “Коронація слова”. Письменниця є лауреаткою другої премії Міжнародного конкурсу “Коронація слова” за роман «Репетитор» (2001) та двічі дипломована за романи «Провина» (2002) і «Заметіль» (2003).

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua