Дата публікації:
15 листопада 2021
Кількість переглядів:
165
Поділитися:

Чи була у вас така доповідь або промова, після якої хотілося змінити зовнішність, паспорт та гайнути світ за очі?

Безумовно, без ефективної комунікації в сучасному світі зараз ніяк. Публічний виступ — це стрес і добряча порція адреналіну, а провальний — жахалка на решту життя. Та є світло в кінці тунелю. Прочитавши цю книжку, ви це світло побачите. Її відрізняють дві речі: практичність та актуальність. Будьте готові, що ваш мозок закипить, вистигне і ще раз закипить.

Презентуємо «Wow-виступ по-українськи» - книгу відомого майстра промови Андрія СТЕПУРИ від видавництва "Моноліт-Bizz".

Автор переконує, що оволодіти необхідними техніками, щоб стати переконливішим промовцем, легко та красиво доносити свої ідеї, презентувати їх - нескладно. Як транслювати впевненість, правильно стояти, куди подіти руки, як жестикулювати, куди дивитися під час виступу перед великою аудиторією, як побороти страх перед публічним виступом, як дотепно жартувати та й просто отримати задоволення від власного виступу - про все у книзі.

Багато з тих, хто в темі, давно мріють потрапити на тренінги Андрія Степури, присвячені ораторській майстерності. Але, оскільки його "Майстерня Лева" проходить у Львові, не всі охочі можуть її відвідати. Проте маємо сюрприз для вас! Книга "WOW-виступ по-українськи" тепер у Бібліотеці СумДУ і прочитати її може кожен. Вона точно вас потішить, як якістю друку, обкладинкою з фото автора, так й інформаційним наповненням. Особливо зверніть увагу на QR-коди, які відправляють читача до певного відео, про яке йдеться у тексті. Тобто ви просто берете свій смартфон, наводите — й дивитеся відео. Тут і промови українських політиків - Андрія Садового, Петра Порошенка, Павла Шеремети з їхнім детальним аналізом. Також Андрій Степура аналізує в книзі і власні промови, показує які саме прийоми ефективні, а які ні. А для тих володарів IPhone, у кого можуть виникнути проблеми з переходом, є маленький лайфхак. В App Store знайдіть програмку, яка називається QR Scanner, скачайте і вже з її допомогою дивіться відео.

Зміст книжки має чітку структуру, всі думки в тексті викладаються послідовно. Крім того, важливо зазначити, що книжка сама по собі не є нудною. В ній є і жарти, що робить її легкою для прочитання і чудовим мотиватором для вдосконалення своїх ораторських умінь. Отже, рекомендуємо!

Усім хорошого дня і тільки цікавих книг!

 

В тексті використані матеріали Yakaboo.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua