Дата публікації:
05 листопада 2021
Кількість переглядів:
177
Поділитися:

Ну, ось! Довгоочікувана презентація, яку ми анонсували ще минулого тижня.

Дівчата, ця книга ДЛЯ ВАС!

Зустрічайте в Бібліотеці СумДУ бестселер New York Times – «#GIRLBOSS: від злидарки до владарки». Це автобіографічна оповідь-інструкція Софії АМОРУЗО про те, як вона заснувала бізнес вартістю $100 млн без грошей, офісу і вищої освіти.

Погодьтесь, бізнес-хватку, «ясновидіння» мінливого ринку, мінливої моди, мінливих бажань та мінливих інструментів продажів авторки видно неозброєним оком навіть на обкладинці видання. Крута сучасна молода жінка вся в строгому чорному, з декольте на межі фолу, гострими шипами намиста та викликом в очах, що вигідно вирізняється на м’якому бекграунді. Така ж чорна вузька стрічка по краю, що білими літерами запевняє нас: так, дійсно, поважне світове видання визнало книгу найкращою. І головна родзинка завершує бездоганний образ обгортки цієї «цукерочки»: НАЗВА! 100% дієвий лайфхак для реклами у віртуальному світі, де майже всі продажі та спілкування відбуваються у смартфоні – хештег. Магічний і водночас простий знак «#» автоматично розповсюджує бренд скрізь, де, як мінімум, згадують чи цитують цю безперечно класну книгу. Вже за це варто розкрити обкладинку і дізнатися, що ж далі.

А далі йде оповідь. Не сумний, сухий чи приторно-оптимістичний, перенасичений хайповими закликами текст. Тут не буде рецептів на кшталт «я успішний мільярдер, що дуже хоче розповісти вам як заробити на власний острів та яхту, але поспішаю на останню маршрутку до Перехрестівки». А дійсно проста історія сучасної Попелюшки, що підкупає та тримає до кінця відвертою правдивою життєвою історією реалізації власних бажань та амбіцій. Різниця тільки в тім, що Попелюшці пощастило з хрещеною та її чарівною паличкою, а от наша героїня/авторка прокладала шлях до «замку» й здійснення мрій сама.

Не будемо спойлерити та показувати всі карти – нехай рецепти успішності розкриють свій букет смаку у повну силу під час читання. Лише заінтригуємо вас кількома смачними цитатами від Софії АМОРУЗО.

 

«Я була, мабуть, найгіршим клієнтом секонд-хенду, бо, попри хитрість, ще й торгувалася. «Цей светр має дірку, - промовляла я біля каси, - можна отримати знижку в 10 відсотків?» Навіть, якщо йшлося про 50 центів, це було важливо для мене. Кожен цент на рахунку.»

«Ще до відкриття крамниці вінтаж давно був частиною мого життя. Мені завжди подобалися старі речі та історії, які вони розповідали.»

«Замість протирати штани на форумах, витрачати час на тролінг і зациклюватися на тому, що роблять інші продавці, я намагалася зробити свою крамницю унікальною.»

«Сьогодні у Nasty Gal є своя філософія. Ми найняли дивовижних HR-менеджерів і команду з розподілу бонусів, аби бути впевненими, що працюємо чесно та піклуємося про своїх співробітників. Вони стали невіддільною складовою позитивної робочої атмосфери.»

«Кляті стерви керують світом. Коли я заходжу в офіс Nasty Gal, одразу зрозуміло: працювати як віл – не для одинаків.»

#GIRLBOSS – це джерело натхнення для жінок, які вирішили перекроїти своє життя і стати тим, ким вони навіть не мріяли. Рвімося вперед!

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua