Цього року Ліна Костенко святкує 90-літній ювілей.

З цієї нагоди започатковано Всеукраїнський флешмоб відеочитань поезій геніальної української поетеси, до якого вже долучилися сотні українців з різних куточків світу. Бібліотекарі та студенти Сумського державного університету також приєдналися до флешмобу. 

 

AR-квест бібліотекою. Відскануй QR-код та грай

У Бібліотеці СумДУ всі охочі можуть пройти AR квест за допомогою свого смартфона!

Зчитуй QR-код,  

проходь бібліотечними лабіринтами, вирішуй завдання Єнота та отримуй призи!

Старт починається від головного входу. Проводь вільний час з користю! Єнот чекає на ерудитів.

Віртуальна квест-гра створена за підтримки Центру технологій електронного навчання, зокрема Навчальної лабораторії віртуальної та доповненої реальності, спрямована на привернення уваги молоді до книжкових новинок бібліотеки. 

Незважаючи на зміну формату бібліотеки в сучасну цифрову еру, наскрізною ідеєю все ж залишається популяризація читання. У рамках проєкту "Читання змінює нас і все навколо" було створено відеоролик "Кухня читання", що містить інтерв’ю з відомими особистостями університету та міста.

 

Фотовиставка до 70-річчя СумДУДо 70-річчя Сумського державного університету Бібліотека СумДУ презентує історичну фотовиставку "Від історії до сучасності".

Запрошуємо всіх охочих відчути себе на перетині часів: від ХVIII століття до сьогодення. Відкрити несподівані межі рідного університету. Тут ви побачите рідкісні світлини народження нашої alma mater: від перших приміщень навчально-консультаційного центру при машинобудівному заводі ім. Фрунзе до сучасних навчальних корпусів. Виставка охоплює всі етапи становлення та розвитку Сумського державного університету, як історичну віху розквіту міста за часів цукрозаводчиків Харитоненків, так і сучасний період об'єднання двох вишів.

 

Перехід до бібліотечного корпусу СумДУ, 2-й поверх

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua