Закордонні видання науковців СумДУВже кілька років поспіль бібліотека отримує у дарунок від користувачів сучасну літературу для навчання. Нещодавно бібліотечний фонд поповнився новими англомовними виданнями, авторами та співавторами яких є науковці СумДУ. Не менш важливо, що книги науковців університету видані у найбільших міжнародних високорейтингових видавництвах: Springer NaturePalmarium Academic PublishersRiver Publishers, видавнича діяльність яких охоплює абсолютно всі предметні області. Це свідчить про те, що міжнародна спільнота зацікавлена у просуванні досліджень науковців університету і сприяє поліпшенню його результатів.

Продовжуємо нашу рубрику «Книжковий блог» суперечливим питанням Що краще: книга чи фільм? Уже багато років це питання викликає неабияку дискусію між книголюбами і кіноманами.

 

 

 

книгаЛюдство поступово ділиться на тих, що читає лише новини та тих, хто продовжує насолоджуватися книгою.

Наш допис для другої категорії, для кого книга є складовою життя і силою, що робить тебе людиною що думає, вільною, успішною.

Пропонуємо огляд сайтів, де можна дізнатися останні новини зі світу літератури, знайти рецензії на книги улюблених авторів, поспілкуватися з тими хто творить книги та знайти літературних однодумців.

Душевний стан – потужний важіль та рушій успіху. Механізм, за яким він змінюється, вельми схожий на принцип руху ліфта: то підіймає вгору, до найвищих поверхів, то опускає внизу. Від ейфорії до депресії, від щасливої усмішки до сліз відчаю. Цього разу “Книжковий блог” – про книги для гарного настрою, які виправляють ситуацію, допомагають знайти відповіді на будь-які питання.

Деякі з наведених книжок доступні читачам бібліотеки Сумського державного університету, інші  доведеться пошукати. Проте кожен з нас може поповнити бібліотечні полиці цікавою літературою.

Продовжуємо нашу рубрику "Книжковий блог" добіркою “Must Read” від Дмитра Дубілета, одного з топ-менеджерів українського «ПриватБанку» і куратора проєкту електронного уряду iGov

Нещодавно Дмитро опублікував власну книгу “Бізнес на здоровому глузді”, в якій поділився ідеями, як домогтися свого, та рекомендував книги, якими захоплюється. 

Бажаємо і Вам обрати книгу для себе і надихнутися на нові звершення!

Навички ефективного спілкування є фундаментом професійного успіху у сучасному світі. Оволодіння мистецтвом ділової переписки стає особливо актуальним в умовах дистанційної роботи через активізацію спілкування у режимі онлайн 24/7.

Ми підібрали для вас рекомендації, які допоможуть зробити комунікацію більш комфортною та ефективною.

Лідер – роль, що потребує максимального контролю та розсудливості. А сучасна глобалізація, нестабільна економіка й загострення конкуренції вимагають від керівника ще більших зусиль. Що ж надає лідеру сил горіти своєю роботою та залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?

Не бажаєте вивчати нудну хронологію і сухі дати? Разом з Ювалом Ноєм Харарі знаходьте відповіді на численні «чому?». Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення.

Ювал Ной Харарі, ізраїльський історик та письменник, один із найоригінальніших мислителів сучасності, автор бестселерів «Sapiens: Краткая история человечества» і «Homo Deus: Краткая история будущего».

Як писати захопливо? Як писати цікаво? Чи звертали ви увагу, що навіть найбанальнішу істину можна описати так, що вона видаватиметься справжнісіньким прозрінням? І навпаки, використовуючи нудний та нецікавий стиль, можна вбити бажання дочитати до кінця навіть найцікавіший факт.

У добірці книг Ви ознайомитеся з тонкощами створення ефективних комерційних пропозицій, новітніми правилами ділового листування, дізнаєтеся, як швидко створювати тексти, від яких неможливо відірватися, та як правильно «заряджати» їх харизмою та енергетикою.

Що Ви знаєте про складний і неосяжний Всесвіт? Ви ще досі в пошуках відгадок таємниць чорних дір і паралельних часових вимірів? Тоді саме у літературних творіннях Стівена Гокінга Ви знайдете відповідь на ці питання та дізнаєтеся багато цікавого. Його твори розраховані на широке коло читачів без академічних знань з фізики. За своє життя Гокінг став автором більш ніж 40 творів, які користуються величезною популярністю у всьому світі.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua