Книжковий блог

Лідер — роль, що потребує максимального контролю та розсудливості. А сучасна глобалізація, нестабільна економіка й загострення конкуренції вимагають від керівника ще більших зусиль. Що ж надає лідеру сил горіти своєю роботою та залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?

Не бажаєте вивчати нудну хронологію і сухі дати? Разом з Ювалом Ноєм Харарі знаходьте відповіді на численні «чому?». Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення.

Ювал Ной Харарі, ізраїльський історик та письменник, один із найоригінальніших мислителів сучасності, автор бестселерів «Sapiens: Краткая история человечества» і «Homo Deus: Краткая история будущего».

Як писати захопливо? Як писати цікаво? Чи звертали ви увагу, що навіть найбанальнішу істину можна описати так, що вона видаватиметься справжнісіньким прозрінням? І навпаки, використовуючи нудний та нецікавий стиль, можна вбити бажання дочитати до кінця навіть найцікавіший факт.

У добірці книг Ви ознайомитеся з тонкощами створення ефективних комерційних пропозицій, новітніми правилами ділового листування, дізнаєтеся, як швидко створювати тексти, від яких неможливо відірватися, та як правильно «заряджати» їх харизмою та енергетикою.

Що Ви знаєте про складний і неосяжний Всесвіт? Ви ще досі в пошуках відгадок таємниць чорних дір і паралельних часових вимірів? Тоді саме у літературних творіннях Стівена Гокінга Ви знайдете відповідь на ці питання та дізнаєтеся багато цікавого. Його твори розраховані на широке коло читачів без академічних знань з фізики. За своє життя Гокінг став автором більш ніж 40 творів, які користуються величезною популярністю у всьому світі.

Чи могли Ви колись уявити, що такі складні поняття, як «розвиток», «енергія», «еволюція» можна легко засвоїти та запам’ятати?!

Виявляється, це цілком можливо, якщо урок веде мудрець, а допомагають йому кумедні персонажі казок. Такі герої як Сова, Молоток та Ворон зможуть легко та просто розповісти про складні явища − системне мислення та використання системного аналізу.

Існує три фундаментальних аспекти діяльності будь-якого бізнесу – стратегія, практична економіка і ризик-менеджмент. Якщо звернутися до аналогії з кораблем, перший аспект показує, куди кораблю плисти, другий – скільки при цьому можна заробити, а третій сприяє тому, щоб корабель не розбився об скелі. Саме до цих питань у своїх книгах звертається Володимир Савчук – професор програм МВА Міжнародного інституту бізнесу і Києво-Могилянської бізнес школи, доктор наук, керуючий партнер групи консалтингових компаній «Стратегічний партнер», експерт зі стратегічного, фінансового та інвестиційного менеджменту.

Кожна країна має свої звички, традиції, етикет та неписані правила поведінки. Щоб не потрапити в незручні ситуації, ознайомтеся з виданням Ю. В. Кац «Міжнародний етикет та крос-культурна комунікація». Авторка наголошує на важливості правил міжнародного етикету, адже спілкування з представниками інших країн потребує не лише знання іноземних мов, а й уміння поводити себе толерантно, невимушено та гідно.

30 січня в Коворкінг Універ City відбулася презентація книги Андрія Сніцаря «Нариси інфектології». Ця книга – мрія автора, що збулася.

Перегортаючи сторінку за сторінкою, виникає відчуття, що ти не читаєш книгу, а спілкуєшся з доктором Сніцарем. Ти знаходиш відповіді на свої запитання. Інколи дивуючись, а звідки він знав, що саме ці питання у тебе виникнуть.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua