Благодійні проекти

Бібліотека Сумського державного університету долучилась до благодійної акції на підтримку переміщених з окупованих територій вищих навчальних закладів. До бібліотеки Донецького юридичного інституту, який п’ятий рік поспіль здійснює освітню та наукову діяльність у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області та у м. Маріуполь Донецької області, було передано понад 200 примірників навчальної та наукової літератури з економічних, гуманітарних та природничих галузей знань.

 

акція дітям-сиротамНа жаль, у світі ще є дітки без батьківської турботи, любові та тепла рідної оселі. Разом ми маємо змогу зробити їх трішечки щасливішими, подарувавши свою турботу та цікаві історії в книжках.

У 2018 р. за участі співробітників та викладачів СумДУ бібліотекою було зібрано та передано книги вихованцям Сумського дитячого будинку ім. С.П. Супруна.

подаруй бібліотеці книгуЗапрошуємо благодійників (видавництва, організації, авторів та просто небайдужих громадян) поділитися книгами з нашими читачами. Подаровані Вами книжки стануть відчутним джерелом поповнення фонду бібліотеки.

Ми вдячні ВСІМ, хто долучився до акції!

З Вашою допомогою бібліотека СумДУ отримала за останні 3 роки 2016 книг, з них 776 видань – дар читачів.

Видання приймаються у відділах обслуговування Бібліотеки СумДУ. 

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua