Дата публікації:
04 липня 2024
Кількість переглядів:
86
Поділитися:

«І дощ не змиє всі сліди» – захоплива і цікава журналістська історія, що насичена яскравими непередбачуваними подіями у стилі справжнього англійського детективу.

Події у романі відбуваються в Олянівці, невеличкому селі на Волині. «Олянівка – маленьке, але вельми цікаве село. Заснувала поселення волинська амазонка Оляна, яка поселилася колись зі своїми дівчатами-воячками в долині біля Червоної гори, а потім до них і хлопці почали навідуватися та закохуватися, а відтак і залишатися…»

Ліза Яремко – сільська фельдшерка і добра матір маленької Ілонки, але трагічна доля розпорядилася інакше. Її єдина дитина помирає. А незабаром на цвинтарі, біля могили дівчинки, знаходять тіло Лізи. Поліція доводить, що це самогубство, яке скоїла мати через болючу втрату. Мешканці села переконані, що Лізу вбили, і хтось вправно приховує жахливий злочин.

Розслідувати цю загадкову історію прибуває перспективна журналістка обласної газети – Рута Ружин. Вона дуже відповідальна, і будь що прагне дізнатися правду. Дівчина відчуває, що тут відбувається щось дивне і жахливе. Допомагатиме Руті молодий незнайомець і постійний читач її публікацій – Святослав Житник. Проте на шляху до правди на Руту й Святослава чекає багато випробувань. Вони, наче герої містичного кінофільму впевнено йдуть до своєї мети, до справедливості і сподіваються будь що покарати винного. 

То хто ж справжній убивця? Чи розгадає Рута таємниці, які приховувала Ліза? Чи покарають винних у найстрашнішому і найжорстокішому злочині? Відповіді на ці питання ти дізнаєшся у фіналі цієї містичної історії.

 


P.S. Надія Гуменюк – сучасна українська письменниця, журналістка, володарка престижного Міжнародного конкурсу «Коронація слова».

 

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua