Оновлений веб-сайт бібліотеки СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: http://library.sumdu.edu.ua/old. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@library.sumdu.edu.ua

Scopus – база даних рефератів та цитат рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Перелік усіх видань, що індексуються базою Scopus - тут.

Інструкція користувача Scopus

Для віддаленого користування базою даних Scopus необхідно:

1. Зареєструватися в базі даних з локальної мережі СумДУ або його інститутів (ННІ БТ, ННІ ФЕМ, ННІ права, МІ);
2. Написати листа на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в якому вказати своє ПІП, факультет та e-mail, який використовували під час реєстрації. На ваш e-mail буде надіслано інструкцію з реєстрації віддаленого користувача.

 

З питань налаштування віддаленого доступу, використання баз даних та замовлення семінару "Аналітичні можливості баз даних Scopus та Web of Science для дослідника" звертайтесь за тел. тел. 33-10-39 або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або безпосередньо до відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення (центральна бібліотека, 2 пов., БІЦ-213).

 

Доступ до ресурсу в локальній мережі університету та його інститутів (ННІ БТ, ННІ права, МІ), з усіх ПК, підключених до інтернет.

Інформаційний сайт Scopus

Адреса доступуhttp://www.scopus.com

 

new Об'єднати свої публікації в Scopus під єдиним профілем можна за допомогою інструменту Scopus Author Feedback Wizard.

Для цього необхідно:
ввести варіанти написання ПІБ -Add name variant (додати новий варіант);
вибрати профілі - Show recent documents (переглянути назви статей);
обрати бажане написання профілю, перевірити;
вказати e-mail, відправити;
чекати на повідомлення про редагування профілю.

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Римського-Корсакова, 2,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 33-10-39
  info@library.sumdu.edu.ua

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua