jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

SCOPUS

Умови користування ресурсами:

  • Всі ресурси та послуги Ви використовуєте не з комерційною метою;
  • Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).

Scopus – це база даних рефератів та цитат рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Інструкція користувача Scopus
Перелік усіх видань, що індексуються базою Scopus - тут.
Інформаційний сайт Scopus.

Доступ до ресурсу в локальній мережі університету та його інститутів (ННІ БТ, ННІ права, МІ), з усіх ПК, підключених до інтернет.

Для віддаленого користування базою даних Scopus необхідно:
1. Зареєструватися в базі даних з локальної мережі СумДУ або його інститутів (ННІ БТ, ННІ ФЕМ, ННІ права, МІ);
2. Написати листа на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , в якому вказати своє ПІП, факультет та e-mail, який використовували під час реєстрації. На ваш e-mail буде надіслано інструкцію з реєстрації віддаленого користувача.

З питань налаштування віддаленого доступу, використання баз даних та замовлення семінару «Аналітичні можливості баз даних Scopus та Web of Science для дослідника» звертайтесь за
тел. 33-10-39, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або безпосередньо до відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення (центральна бібліотека, 2 пов., 213 к.).

Адреса доступуhttp://www.scopus.com

new Об'єднати свої публікації в Scopus під єдиним профілем можна за допомогою інструменту Scopus Author Feedback Wizard.

Для цього необхідно:
ввести варіанти написання ПІБ -Add name variant (додати новий варіант);
вибрати профілі - Show recent documents (переглянути назви статей);
обрати бажане написання профілю, перевірити;
вказати e-mail, відправити;
чекати на повідомлення про редагування профілю.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ