jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Доступ до всіх електронних видань - в один клік. Скачай і вивчай!

Швидкий доступ до необхідної інформації – один з основних принципів роботи, яким керується бібліотека СумДУ.

Користувачі Бібліотеки СумДУ звикли з будь-якої точки доступу до Інтернет працювати з ресурсами бібліотеки, через Електронний каталог відбирати літературу за назвою, дисципліною, темою, завантажувати електронні копії підручників, конспектів лекцій, методичок, ГОСТів, дізнаватися, в якій кількості примірників та де саме отримати необхідну літературу, робити on-line замовлення на книгу, отримувати on-line консультацію тощо.

Наразі шлях доступу до електронних видань став ще зручнішим завдяки технології qr-кодування, яку впроваджує бібліотека СумДУ.

Всі видання бібліотеки СумДУ, що мають електронну версію, а таких налічується близько 30 тис., забезпечені qr-кодом. Крім того, тепер на усіх виданнях Видавництва СумДУ  друкуються qr- коди,  для швидкого доступу до їх електронної версії.

Якщо ви маєте мобільний пристрій з фотокамерою та можливістю виходу в Інтернет, то завантажити будь-яку з 30 тисяч електронних версій в один клік не складе для вас жодних труднощів. Але заздалегідь підготуйте пристрій зчитування qr-кодів.

Для цього необхідно:
- встановити програму-сканер для зчитування qr-кодів (завантажується із спеціалізованих Інтернет-сайтів безкоштовно);
- запустити цю програму;
- навести об'єктив камери на qr-код.

В результаті відбудеться завантаження обраного документу (обов'язкова наявність веб-браузера для мобільного пристрою).

Примітка: для того, щоб на вашому пристрої відкривалися всі типи завантажених файлів, необхідна доустановка відповідних програмних додатків, які можна завантажити безкоштовно.

Ще ніколи доступ до електронних версій не був таким швидким.

Не вірите? Спробуйте і ви переконаєтеся в цьому.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ