jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Електронні ресурси вільного доступу (російські)

Scholar.ru

Каталог посилань та пошук документів наукової тематики російською мовою у вільному доступі: фізико-математичні, хімічні, біологічні, геолого-мінералогічні, технічні, сільськогосподарські, історичні, економічні, філософські, філологічні, географічні, юридичні, педагогічні, медичні, фармацевтичні, ветеринарні, психологічні, військові, соціологічні, політичні науки, культурологія, науки про Землю, архітектура, мистецтво.

Scipeople

Російська наукова мережа: все для вчених, аспірантів, студентів. Відкрита бібліотека публікацій. Доступ до російських наукових журналів. Все про освіту за кордоном.

eLIBRARY.ru

Російська наукова електронна бібліотека. Містить електронні версії понад 1700 російських журналів з освіти, медицини, науки, техніки (в тому числі 700 журналів у відкритому доступі).

УІС «РОСІЯ»

Університетська інформаційна система «Росія» - тематична електронна бібліотека і база для досліджень та навчальних курсів в галузі економіки, управління, соціології, лінгвістики, філософії, філології, міжнародних відносин та інших гуманітарних наук. УІС РОСІЯ підтримується на базі Науково-дослідного обчислювального центру МДУ імені М.В. Ломоносова і з 2000 року відкрита для колективного доступу.

Економіка. Соціологія. Менеджмент

Російський освітній портал з економіки, соціології, менеджменту. Журнали, словники, книги відповідної тематики.

Економіка та управління на підприємствах

Російськомовна електронна бібліотека економічної та управлінської літератури (монографії, дисертації, книги, статті, ділові новини, конспекти лекцій, реферати, підручники). На даний момент в бібліотеці знаходиться близько 17000 документів.

SOCIONET

Науково-освітня соціальна мережа Соціонет інтегрує інформацію з безлічі серверів, що належать російським і закордонним науковим і освітнім організаціям, які беруть участь у міжнародних ініціативах RePEc та Open Archives Initiative.

РУНІВЕРС

Відкрита факсимільна бібліотека історичної літератури, виданої в Росії в ХIХ - поч. ХХ ст. Це праці російських філософів, енциклопедії, збірники документів, карти, фотографії, які були виведені з культурного обігу майже на сторіччя, і більше не перевидавалися.
Російське Бюро Патентів і Торгових Марок

Федеральна служба з інтелектуальної власності, патентів та товарних знаків.

Російські освітні ресурси

Сайти російських освітніх ресурсів.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ